Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem játsza le?! Tv2?

Miért nem játsza le?! Tv2?

Figyelt kérdés

Van a tv2.hu-n egy videó, amit már régóta meg szeretnék nézni. Igaz, hogy 2008-as, de hiába kattintok rá, nem játsza le. Mit gondoltok, miért? Mit lehet tenni?

Nagyon fontos lenne, ezért kérem a segítségeteket!


2011. júl. 3. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Belinkeled? És akkor megnézem h nekem lejátsza-e :)
2011. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, azonnal belinkelem! :) Köszönöm hogy próbálsz segíteni!
2011. júl. 3. 12:13
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezen a 2.oldalon a 4.videó közül a jobb oldali, a Liptai Claudia Show - 14.adás 1.rész


[link]


Hiába nyitom meg, nem engedi megnézni, bár nem ír ki semmit, hogy miért?! :S

2011. júl. 3. 12:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
:O Nekem sem engedi :O akkor viszont nem a te géped a hibás, hanem a tv2.hu
2011. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! :( Köszönöm a segítségedet, nagyon kedves vagy! :) Különben rossz ötlet lenne írni a tv2 szerkesztőségének, jelezni a hibát?
2011. júl. 3. 12:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert a XXI. században vagyunk, és nem az őskorban, szóval ez alapvető dolog lenne szerintem, hogy megnézzen az ember egy videofelvételt, nem? :)
2011. júl. 3. 12:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincsmit :) Hát, ha tényleg fontos a videó, akkor írj nekik... Mert most nézem, h a többi LiptaiClaudiaShow-s videókat lejátsza... De ezt vmiért nem...
2011. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ilyen is csak velem fordul elő! :D Természetesen a többit simán lejátsza, csak ezt az egyet nem, amelyben a kedvenc színészem szerepel. :(
2011. júl. 3. 13:01
 9/9 anonim válasza:
Ez mi mert amit linkeltél és rámentem vmi aktiv jött és nállam megy..:P????
2011. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!