Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV: Mi a véleményed arról,...

VV: Mi a véleményed arról, hogy Anikó most osztja az észt Jerzynek, holott mikor Éva leköpte ő is ott volt, valamint most játsza hogy mennyire rossz hogy kiesett Béci, pedig régen hogy mocskolta. Anikó mire föl szól be bárkinek is?

Figyelt kérdés
egyik percben imádja Bécit másik percben legszívesebben agyonütné. Ugyanígy van Alekosszal is... meg Évával... Jerzyt is egy kis nyominak tartja, de most nyal neki.
2011. ápr. 18. 21:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Mert Anikó maga a nyomi!:)
2011. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
Jaj fogd már be. Anikó nem nyalizik neki, nekem ez szimpatikus. Pedig nem vagyok Anikó fan. Éva meg... ő a napraforgó.
2011. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%

Más szemében a szálkát, sajátjában a gerendát sem...


Nem baj, mindenki látja, kap ő még sok pofont az élettől. Szarba se fogják venni az igazi életben.

2011. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 bumbi02 ***** válasza:
93%

viccesek vagytok ti is..


- Éva azt mondja Bécinek: 90-10re simány kinn hagyod, jerzynek azt mondja: 55-45re simán van eséyled

- Jerzy Bécinek: nincs smemi baj tesó, megértem h engem viszel én si téged vittelek volna, birlak tesó, Évának: gyáva alak, hogy ezt teszi stb stb, aztán adás után meg megint birja bécit

- ti szavazók: Alekosznak baja van jerzyvel, úú de egy hülye, óó de egy szemét, úúú de genyó a jerzy. Kiejtette Bécit: mekkora egy isten ez a Jerzy...


a villában csak Alekosz és béci nem volt napraforgó.

2011. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Hát ne haragudj kérdező, de neked már nagyon az agyadba vésték ezt a napraforgózást!

Abszolút nem nyalizott Jerzínek, csak rá akart világítani arra, hogy Éva nem barátságból csókolt neki jóformán lábat.

Igen ő is ott volt mikor volt a köpés, de ezt már akkor sem értettem, hogy mire fel mondaj ezt Jerzy,mivel Anikó nem nyalizott és hevert a lábai előtt mikor visszajött.Ellentétben Évával. Tehát nem jogos ez a felvetés. Anikó ugyanúgy van Jerzyvel mint ezelőtt.

Elmondta, hogy neki Béci se volt barátja, de azok közül akik bent vannak, mégiscsak tudja, hogy Béciben bízhatott a leginkább, mert ő őszinte volt vele mindig.

Te meg egyik szavaddal ütöd a másikat mert most azt játssza Anikó, hogy jaj de rossz, hogy kiesett Béci vagy a Jerzynek nyal?

Éva az igai napraforgó. Eddig Jerzy volt neki a gyagyás, most meg Alekkal együtt rajta lóg és duruzsol a fülébe.

Ez a bolond meg ilyet mond, hogy őt őszinte barátsággal várta vissza Éva és Alek.

2011. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

a 90-10-et azt Anikó mondta nem Éva...

sajnos mindenki nem látja mert van akinek szimpi ez a liba..

azért jerzy meg éva szerintem más, most 4en vannak már elviselik egymást, de mikor 13an voltak Anikó akkor is ugrál ide-oda...

no comment, akinek ez a ribanc szimpi...

2011. ápr. 18. 21:36
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejted hogy Aniko mellol mindenki kiesett,Eva igy konnyen napraforgozik,neki ott van Alek,szepen elvannak egyutt,de Aniko es Eva kozt az a kulombseg hogy Aniko igaz ide oda teblabol de egyedul is elvan es halad elore,Eva Alekosz nelkul egy bazi nagy 0.
2011. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 kokakólalájt ***** válasza:
72%
Anikó nekem most a legnagyobb csalódás. Pedig Zsófi kiesése után kifejezetten megkedveltem.
2011. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%

Figyuzzatok már!


Arról van szó,hogy Anikó is utálta Jerzyt,erre most meg vele jópofizik és Éva ellen fordítja Őt.Ne mondjátok már,hogy egy ilyen nyomorékot szerettek! Amúgy meg,hogyhogy Éva Alek nélkül nem lenne el a villában?Alekosz mi a rákot csinál?Neki is csak az Éva van,és az,hogy alpári módon "udvarol" a nőknek,egyik nap Anikóba,másik nap Évába szerelmes.És én szeretem Alekoszt,de ez a dolog eléggé elgondolkodtató,hogy Ő sem csinál semmit,azon kivül,hogy érdekes szavakat mond.(Szerintem néhányszor Ő sem tudja,hogy mit beszél,meg milyen röhejes,de mindegy.)


A kérdezővel pedig teljesen egyetértek.Anikó egy nagy nyomorék,és tényleg Ő a napraforgó.Ha Éva lenne az,akkor már odafordult volna Ráczékhoz(mindig mondta,hogy Béla milyen erős,akkor miért nem fordult oda?) de nem tette.Ő maradt elejétől kezdve Alekkal és nem állt senki más mellé.

2011. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 bumbi02 ***** válasza:

Szerintem néhányszor Ő sem tudja,hogy mit beszél,meg milyen röhejes,de mindegy.)


hát amikor a flambirozásról beszélt ALekosz majdnem kiestem a székből szakácstanoncként....

2011. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!