Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Family Guy-ban ez kicsoda?

Family Guy-ban ez kicsoda?

Figyelt kérdés
Amikor kiderül hogy Peterék zsidók akkor peter játszik egy kartonbábuval. Aztán Lois mondja hogy ez csak olyan mint néhány korszaka. És itt vannak olyanok hogy Peter a saját életét narrálja. Ezek közt olyan is hogy Peter Louis Parker-eset játszik. Ki a fene az a Louis Parker?
2011. júl. 3. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Mary-Louise Parker (born August 2, 1964) is an American actress, known for her current lead role on Showtime's television series Weeds portraying Nancy Botwin, for which she has received several nominations and the Golden Globe Award for Best Actress in 2006. Parker has appeared in films and series such as RED, Fried Green Tomatoes, Boys on the Side, The West Wing, Angels in America, for which she received a Golden Globe and an Emmy Award for Best Supporting Actress. Parker is also the recipient of the 2001 Tony Award for Best Actress for the Broadway play Proof.


Remélem tudsz angolul. Bár a nevét sem sikerült leírnod.

2011. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert gyorsan írok és nemérdekel a helyesírás ilyenkor. Igen mindent értettem köszi, jól tudok angolul :)
2011. júl. 3. 23:49
 3/7 anonim válasza:
Régen láttam azt a részt, és lehet hülyeséget írok, de véletlenül nem a Parker Lewis sohasem veszít (régi tinisorozat, anno én is nagyon szerettem) c. sorozatra utaltak benne? Majd utána járok a dolognak, mert most már engem is nagyon érdekel:-)
2011. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]



Második kommentelő, a kettőnek semmi köze egymáshoz.

2011. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de!! az lesz az! Parker Lewis soha sem veszít! köszi!!!!!
2011. júl. 4. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben elnézést, úgy tűnik, én értelmeztem félre.
2011. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Köszi szépen neked és mindenki másnak is :)
2011. júl. 4. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!