Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi volt az a virtuális reklám...

Mi volt az a virtuális reklám az időjárás jelentés közben?

Figyelt kérdés

Gondolom csak látta valaki.

Meg egyébként is mi az a virtuális reklám?


2011. júl. 5. 09:45
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia, az RTL-en nekünk is mondta, h felhívjuk kedves nézőink figyelmét, h virtuális időjárás következik:O

Szerintem azt akarták vele mondani, h a hátteret látod a meteorológusok között, sztem az,mert mást nem nagyon tudok elképzelni...

2011. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Neeem.. Azt mondja, hogy az időjárás jelentés közben virtuális reklám fog megjelenni. Vagy valami ilyesmi.

És láttam is. Balról előugrott egy kis "reklám tábla" szerűség, amin ha jól láttam egy üdítő volt.

Csak arra lennék kíváncsi hogy ez most mi volt? :D Ehhez is ész kellett hogy ezt kitalálják... Semmi értelme az egésznek. Alig lehet látni.

2011. júl. 5. 12:28
 3/11 anonim ***** válasza:
az asszem citromos sör, heineken
2011. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igeen én meg ma láttam, még az időjárás jelentésbe is ami kb 30 másodperc is rohadt reklámot kell tenni -.-
2011. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ízesített soproni sört reklámoznak. Csak azt nem tudom mért kell ezt minden alkalommal kétszer is bejelenteni. Egyszer előtte, egyszer utólag. Mi olyan nagy szám ebben? Reklám, reklám...
2011. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a segged a földhöz kell verni!!
2011. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kinek mi... xD
2011. júl. 24. 19:31
 8/11 Paulus_92 válasza:

Hali!

A kérdésedre talán választ adhat a következő link:

[link]

2011. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
És még az időjárás hosszát is lecsökkentették, mostmár nem mutatja azt a kis térképes szart :(
2011. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

olvasd el;)


[link]

2011. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!