Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a túrónak kell a tv-ben...

Mi a túrónak kell a tv-ben örökké bejelenteni ezt a "virtuális reklám" dolgot?

Figyelt kérdés
De ez még hagyján! Minek kell egy perccel később utólag is bejelenteni??? Szerintem nagyon idegesítő. Elég feledékeny vagyok néha, de azért egy percig kitart a rövid távú memóriám is.
2011. júl. 21. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az mi az? Bővebben?
2011. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

adok egy linket, ott elmagyarázzák neked a szakik :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..

2011. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért kell bejelenteni, mert benne van a médiatörvényben.
2011. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kösz a linket, de ezzel sem lettem okosabb, mert nem találtam választ a kérdésre ott sem.


Ha benne van a médiatörvényben, akkor ennek a virtuális bigyónak mért van ilyen megkülönböztetése? A normál, nem virtuális, hanem "valódi" reklámot mért nem jelentik be? És a reklámblokk végén mért nem jelentik be még egyszer egy ezek voltak ám a reklámok.

Kicsit együgyű megoldás ez szerintem. Meg nem értem, ez az animáció mitől olyan nagy szám. Eddig is volt ilyen fejlett a technika sok évvel ezelőtt is. Most meg körbeharsonázzák kétszer is, ami időben tovább tart, mint az a pár másodperces animált kép. Csak azért, mert valaki kitalálta, hogy az időjárás-jelentés alatt tegyék be, jó hogy nem osztogatnak az illetőnek Nobel-díjat! :O

Mikor először láttam, olyan érzésem volt, mintha Gálvölgyi-showt, vagy valami hasonló paródiát néztem volna. :D

2011. júl. 22. 07:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazad van értelmetlen és nem is "gazdaságos" de,

azzal hogy bemondják elkezdesz figyelni és lám a reklám ereje nagy mértékben megnő. Nem tudom ez e a céljuk vele de ha nem mondják be nem tudnám most hogy a Sopronit reklámozzák vele (asszem :D )

2011. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz, közben ez már nekem is eszembe jutott. :)
2011. aug. 9. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!