Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » T-Home Sat TV-ről mi a vélemén...

T-Home Sat TV-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Milyen a minőség? Sokszor megszakad az adás? Jók a beltérik?
2011. júl. 12. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az van és jó a minőség az adás is csak nagyon rossz időben megy el, nem úgy mint a Diginél hogy már sötét felhő van és elmegy. A beltéri is jó, könnyen kezelhető, nincs vele gond.
2011. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azt még megkérdezhetem, hogy kellett-e már cserélni a beltérit, vagy fagyott-e már le, mert úgy olvastam elég megbízhatatlanul működnek.
2011. júl. 12. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam egyszer sem fordult elő.
2011. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy baj van vele: Mikor ráesik az első hó a kinti egységre, akkor nehezen tölti be az adást. Ez ugye évente 1 alkalom.

Egyébként pedig minden príma nekem. Esőben, és viharban is ugyanolyan minőségű az adás. A műsor információkat is betölti rendszeresen.

A belső egység nekem nem problémás, egyszerű kezelni, csak ha egyszer majd visszamondom az előfizut a T-Home-nál akkor vissza kell adni nekik a cuccaikat. /De nem tervezek váltani/


Szerintem jó, és megbízhatóak. Ha hozzájuk váltasz, ajánlanám, hogy a net vagy a teló is tőlük legyen, így kedvezményeket is kaphatsz.

2011. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nálunk folyton megszakadt az adás. megállt a kép és minden.amúgy jó könnyen kezelhető de ez az egy probléma van ami már nagyon idegesítő.
2011. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!