Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az érdekelne, h van durván 1...

Alex25 kérdése:

Az érdekelne, h van durván 1 éve T-home előfizetésem,2 set top boxal. Az egyik nálam megy a másik anyámnál, na már most az a probléma, h kiírja nálam h nincs bejövő jel kb.2 napja anyámnál megy f. szán. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A set top boxon elől van egy kapcsoló azt is kikapcsoltam pár percre és vissza de semmi, kihúztam az összes kábelt ami benne van de semmi (a konnektorból is). Már csak egy dologra tudok gondolni, h az antennával van valami mert gondolom ha a 2 szobába van bevezetve akkor talán külön mennek a kábelek. Szerintetek mi lehet a baja?
2011. okt. 22. 21:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Már megoldódott 2 nap után ahogy írtam hallottam valami sistergést a set top boxnál megmozgattam az antenna kábelt kikapcsoltam, vissza és kiírta sokáig h kérem várjon azt bejött az adás, de az a durva h ezt már ma egy párszor megcsináltam na mindegy:)
2011. okt. 22. 21:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolga felhív-panasz előad és kiderül, hol a bibi.
2011. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a box talán döglődik. Ingyen cserélik.
2011. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kössz, de már megoldódott, 2 nap után ahogy írtam ide hallottam valami sistergést a set top boxnál megmozgattam az antenna kábelt kikapcsoltam, vissza és kiírta sokáig h kérem várjon azt bejött az adás, de az a durva h ezt már ma egy párszor megcsináltam na mindegy:)
2011. okt. 23. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!