Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A TV2-n mi az az "Animációs...

A TV2-n mi az az "Animációs filmek"?

Figyelt kérdés
Mindig éjszaka megy a műsorok után, mint máshol a műsorszünet. 3-4óra környékén. Évek óta tervezem, hogy egyszer megnézem:D MI AZ??? :D
2011. júl. 18. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó elborult, hipnotikus hatással bíró agyrém! Rövid filmecskék, kb. 10-15 percesek lehetnek (vagy még annyi sem), és senkinek sem kívánom, hogy véletlenül azokra ébredjen. Iszonyat elvont alkotások, rám rosszabb hatással vannak mint egy hardcore horror...
2011. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Miért teszik abba az időpontba? Csak 12-es korhatár van rajta...
2011. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
na ma tuti megnézem:D
2011. júl. 18. 22:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább holnap,nem? :D De majd számolj be róla pls :)
2011. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem az még ma:D jo, majd írok:D
2011. júl. 18. 22:27
 6/10 anonim válasza:
100%
Ne a szokványos rajzfilmekre gondolj, bár néha az is van közte. Általában inkább gyurmás stop-motion filmek, vagy homok-animációs filmek (tudod, amikor egy üveklapot/asztalt megvilágítanak, és alulról filmeznek, miközben a művész a homok alakításával készít képeket, zenére, stb), egyéb stop-motion vagy montázs technikás alkotások vannak, zenére általában, ritka a (pár)beszéd. Tényleg elég elborult némelyik, de vannak iszonyat jók is. Többször előfordult, h belenéztem, aztán órákra ottragadtam a tévé előtt és csak bámultam őket :)
2011. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Az elsőnek adok igazat.

Volt, hogy arra keltem, valami brutál zenéje van, mintha elborult drogosok csinálták volna, egy horrornál sokkal ijesztőbb.Beteg egy "mesék".

2011. júl. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is az elsöt igazolom, igaz nem néztem meg, csak vagy 4et, de áh.... pusztaság:D
2011. júl. 21. 13:45
 9/10 anonim válasza:
Anno egyszer már ébredtem erre akkor amikor megláttam ezt a sz*rt lelőktem majdnem a macskát az ágyról(akkori macskánk nem a mostani!)Aztán kutattam a távirányitó után félig leragadt szemekkel és kikapcsoltam és a sőtétbe kellett vissza koricálnom az ágyba kisebb nagyobb sikerrel hisz a takaróra estem. Még jó hogy a macska mellé.
2013. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek nem kereskedelmi célból készült, "szokványos" rajzfilmek, illetve nem is fitalaoknak/gyerekeknek szól. Többnyire inkább animációs művészfilmek/vizsgafilmekről van szó, beszéd nélkül, zenével. Többnyire hagyományos rajzfilmes technikával, illetve stop-motion technológiával készítették őket. Nem véletlenül tették ezt anno (azt hiszem, már nem sugározzák egyáltalán) mainstream időszakba, mivel jól tudták, hogy nem a fő közösngének szól.
2015. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!