Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed a Dzsungel...

Mi a véleményed a Dzsungel élet (Jungle Juncion) című animációs sorozatról (Disney Channelen adják)?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon pihent!xDKétkerekű malac,guruló bogarak stb.Én csak akkor nézem,ha nagyon rossz kedvem van.Ezen a mesén mindig sírva röhögök.Van benne a madár,egyik részben repült.Másik részben blokád volt az úton,és nyávogott hogy nem tudja kikerülni.SIMÁN átrepülhette volna,mivel ő egy MADÁR!xD
2011. aug. 22. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
komolyan, ennél azzal is többet tanul a gyerek, ha csak egész nap az angry birdest nézi... ezek a mai sorozatok valami elképesztően bénák
2011. aug. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom 100%-ig!Meg egyik részben,a karácsonyi különkiadásban volt hogy egy fekete folt tette le az ajándékokat,és azthitték,hogy a mikulás az!De a mikulás az piros!!!!!XD
2011. aug. 22. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Múltkor anyum barátnőjének a kisfiára vigyáztam(2 éves) és meg kellett néznem vele az összes részt,ami meg volt nekik DVD-n sajnos.Mikor néztük,éreztem hogy az agysejtjeim szép lassan kezdenek elhalni,persze Tomikának tetszett.Őszintén szólva egy nagy baromság és nagyon hülye formák vannak benne,semmi pénzért nem néznék meg mégegy részt belőle.
2011. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De milyen érdekes,eddig akiket megkérdeztem(barátok,rokonok)mind egy kupac kakinak gondolták ezt a sorozatot....:D
2011. aug. 22. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csoda,hogy annak tartották.;D
2011. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!