Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mia véleményed a "6 éven...

Mia véleményed a "6 éven aluliaknak nem ajánlott" (kisfiu fej) jelzésről a TV műsoroknál?

Figyelt kérdés
én 6évesen mindenféle kaszabolást néztem (tudom hogy mit mert apám felírta dátummal,meg egyebekkel hogy milyen videót vettki,akkor még csak 3 magyar adó volt)úgyse értettem igazán a mondanivalóját a filmnek illetve jobban izgatotta lego,mecsbox,gijoe,stb
2011. júl. 21. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden ilyen jelzés hülyeség és diszfunkcionális. Az egyetlen funkciójuk, hogy elcsúfítják a képet.
2011. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ennyi erővel csináljunk minden pozitív egész számnak egy karikát
2011. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy baromság.:D Tiszta röhej. Egyik nap is láttam valami műsort a lamantinokról, erre benyomnak egy 6-os karikát. Miért, mit árt egy 6 éven aluli gyereknek, ha lát pár "kevésbé hétköznapi" állatot? Komolyan mondom, nevetséges. Ennyi erővel ki lehetne tenni egy '8 éven aluliaknak nem ajánlott' karikát is a rajzfilmekre, 'mert a kislány szoknyája térd fölé ér' jellegű magyarázatok keretében.
2011. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezeket már abszolút nem értem.

Van a kérdésben említett 6-os karika, de van 12-es karika, sőt 15-ös karika, meg 16-os és természetesen a 18-as karika. De minek?

Kiskoromban volt a 14-es korhatár, meg 18-as, bőven elég volt, színes geometriai minták (talán háromszög meg kör, és piros és kék színük volt), még az is több, mint elég.

2011. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy odatesznek egy jelet, úgyse tudják megakadályozni hogy megnézze egy 6 éven aluli... A szülők meg szerintem anélkül is el tudják, dönteni, hogy mit engednek megnézni, és mit nem... Szerintem senki sem veszi figyelembe ezeket:D Majd pl. ha ki van írva, hogy 16 éven aluliaknak nem ajánlott, akkor átkapcsolja egy 15 éves, vagy én ezt nem tudom hogy képzelik el...
2011. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az új médiatörvény ha a tv csatornák nem tartanák be menne az ORTT show
2012. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!