Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 15 éves vagyok,18-as filmet...

15 éves vagyok,18-as filmet megnézhetek a moziban, mert ugye "18 éven aluliaknak nem AJÁNLOTT"?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem foglalkoznak azzal, hogy hány éves vagy. én 12 évesen néztem meg a Kört a moziban. (rossz ötlet volt) :DDD
2009. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én is 13-14 évesen néztem meg a Fűrészt... igaz többnek nézek ki, de szerintem se foglalkoznak vele. a lényeg hogy legyen bevételük...
2009. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak a Brünot akarom megnézni, de nemtom mér 18-as.:D
2009. júl. 22. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Brüno azért 18-as, mert virágnyelven: politikailag inkorrekt :D és a homoszexualitás is kissé provokatívan van benne ábrázolva. Én láttam és szerintem ez tényleg vicces lett ( a Borat engem annó inkább feldühített és nem is tartottam különösebben viccesnek). Manapság gyakorlatban már mindenkinek eladnak jegyet, mert a multik a profitra mennek. Ha mégse így lenne, jó ügyvédi érzékkel hívatkozhatsz az "ajánlott" szóra, bár aki nem enged be 15 évesen az valszeg egy kekec barom, akit ez nem fog érdekelni.
2009. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, én is gondoltam, hogyha nem engednének be, arra az AJÁNLOTT szóra fogok hivatkozni.
2009. júl. 22. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!