Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok ahhoz, hogy lesz...

Mit szóltok ahhoz, hogy lesz RTL 2?

Figyelt kérdés
Most olvastam a Startlapon. Szóval... megvették a Film+, a Cool Tv, a Muzsika TV, a Prizma, a Sorozat+ stb... 31%-át, tehát azokat, ahol mentek is valami jó filmek. Bevezetnék az RTL 2-t, ami más országokban is nagyon jól bevált... igen ám, de nézzük már meg más országok RTL-eit, biztos nem a VV meg a társai mennek. Újabb lehetőség, hogy ne nézzek Tv-t. Amúgy is már csak dísznek áll a szekrényen. :S
2011. júl. 29. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat, mert nem tévézek sosem.
2011. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem nyolc mert én csak a comedy centralt meg az mtv-t néztem. de mivel a digi világhatalomra tör és rosszab vannak mármint a digi meg akét kedvenc csatornám. így valószínű hogy már csak a disney channelt fogom nézni :D vagy ráfizetek egy HBO csomagra... szarügy
2011. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az is tele lesz VV-kel és hasonló baromságokkal, kit érdekel?
2011. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát remélem változtatnak a hozzáállásukon, mert amit karácsonykor is csináltak, az összes alja sz@rt leadták, egy normális film nem volt, most meg nyáron próbálnák benn tartani a parasztot a tv előtt, nehogy essen a nézettség..

nyomik, nem igazán nézek már én sem tv-t. este meg pláne, hogy be se kapcsolom, mindig a szám. gépről teszek be valamit, és az van amit én akarok, a reklámokról nem is beszélve!

amúgy kösz az infót!

2011. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kokakólalájt ***** válasza:

"de nézzük már meg más országok RTL-eit, biztos nem a VV meg a társai mennek."


Nehogy már azt hidd hogy minden ország ilyen tökéletes. Mindenhol mennek ilyen műsorok max jobban vannak kivitelezve.

2011. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A magyar RTLKlub pocsék, nem kell ezt szépíteni.
2011. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nem is tudtam hogy lesz RTL 2,de nem iganán izgat.
2011. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!