Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik a legjobb szolgáltató?

Melyik a legjobb szolgáltató?

Figyelt kérdés
Váltani szeretnék a szolgáltatók között, egy olyan csomagra, ami tartalmaz internetet, telefont, és televíziót. Először a T-Home honlapját néztem meg,találtam is elfogadható ajánlatokat, aztán rábukkantam a UPC oldalára. Ott van a Fiber Power 120-as net, ami 6000 Ft, viszont a T-Home-nál az 5-ször olyan lassú net 2000 Ft-tal drágább. Ez azért lehet, mert a UPC szolgáltatásaival sok a probléma? Mert ha nincs gond vele, akkor egyértelműen a UPC-t fogjuk használni, hiszen ugyanazt a szolgáltatást féláron kaphatjuk meg, vagy ugyanannyi pénzért kétszer olyan jót kapunk. Szeretnék véleményeket kérni a két szolgáltatóról, vagy ha valakinek esetleg van jobb ötlete, azt is szívesen várom. A válaszokat előre is köszönöm.
2011. júl. 31. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
DIGI TV
2011. júl. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
UPC inkább lakótelepeken terjeszkedik. XIV ker panelos részén van UPC de a kertvárosin már nem nagyon. Míg a T-Online ahol már van telefon behúzza a netet.
2011. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!