Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A cartoonnetworkon miért...

A cartoonnetworkon miért nincsenek olyan jó mesék mint régen?

Figyelt kérdés

Pl Juniper Lee, Mucha Lucha, Bátor a gyáva kutya, Ed Edd és Eddy, Görcs ikrek stb stb stb.


Húgom szokta nézni de én is nagy meserajongó volta, illetve most is szívesen megnézek egyet, kikapcsol :D 18/ L vagyok.


De most már szinte semmi sincs. Mindenhonnan az a sz@r (bocsi a kifejezésért) Ben 10 folyik meg a Scoby-Doo v mi, normális meséket már nem nagyon látni, húgom is megkérdezte (aki 10 éves csak) hogy miért nincsenek ezek a mesék már.


Miért nincsenek? Mi dönti el hogy milyen rajzfilm legyen egy adott csatornán? Mertt nem hiszem el hogy erre az idióta Ben 10-re van igénye szinte mindenkinek, meg a Scoby-Doo-ra. Lassan már csak ez a 2 rajzfilm lesz amit folyamatba leadnak ha megunták a reklámot vagy kisebb rajzfilmeket.



Régen a Nickelodeon is nagyszerű volt, ott voilt gyerekkorom egyik kedvenc meséje a Fecsegő tipegők, manapság már ha a Nickelodeon-ra kapcsolok, azonnal kapcsolok is el. :\



Ti hogy vagytok vele? Mi a véleményetek?


( nem vagyok gyerekes, csak szívesen megnézek néha 1-2 rajzfilmet, ez nem tudom miért lenne baj :) )


2011. aug. 12. 20:33
 1/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem h az amcsi kisgyerekeknek ez annyira tetszik. Vagy igen?
2011. aug. 12. 20:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért mert ezzel az idióta új mesékkel hülyítik a gyerekeket már legalább 3éve.A scooby doo jó mese csak sűrűn ismétlik.Ajánlom a boomerang csatornát.Tomi és jerry,a gyalog kakukk és sok régi jó mese megy rajta
2011. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én mese függő vagyok, de cartoon networkon már csak a ben 10-et nézem, láttam a filmet, az alien swarmot, meg a 3sorozatot, a simát, az alien force-t, meg az ultimate alient. meg talán tom és jerryt, aztán átkapcsolok disneyre, és ott nézem a sorozatokat. (hozzá teszem, nem vagyok gyerek, de ezek nagyon jó sorozatok szerintem)
2011. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
zeke and luther, shake it up, benne vagyok a bandában, Zack és Cody a fedélzeten meg varázslók a wawerly helyről ezek a kedvenceim
2011. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a görcs ikrek meg ed edd és edy vannak!
2011. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom de a a Ben 10 egy nagy rakás moslék. Az Alien Force micsoda meg a töltelékje. László tábor si egy akkora király. Meg az én nevem menyus Boci és Pipi meg amiket leírtál a legjobbak. Egyszerűen ha végig is nézem őket 3x akkor sem untam meg.
2011. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az. Mindenhonnan a Ben 10 folyik meg a Scooby-Doo. A scooby-doo még elmegy de a Ben 10....szörnyű. A boci és pipi is jó volt :D
2011. aug. 22. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!