Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Jóban rosszban kitt talált el...

Jóban rosszban kitt talált el a golyó? Indokot is

Figyelt kérdés
és ne gyertek azzal hogy aug 22
2011. aug. 14. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Alexát.

Azért,azt hiszem egy időre elmegy a sorozatból.vagy valami ilyesmi......

2011. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is, vagy az atyát. Rendezői szemmel kell gondolkodni. Az előbbi elhagyja a sorozatot, így ki kell írni valahogy. Az utóbbi pedig nem állandó szereplő, így őt is ki lehetne írni, és azzal lezárni egy szerelmi szálat. Ha Liptai csak szünetet tart, a karakterét életben kell tartani, és más módszerrel pihentetik így nem őt lövik le. Ha végleg kiszáll, akkor meg lehet ölni a karaktert is. Száraz Dénes esete azért valószínűbb, mert pont csak annyi ideig lenne megemlítve, amíg odamegy és pont lelövik, amúgy hónapok óta nem szerepel, ha pedig más munkái vannak akkor ismét nem tud majd forgatni, akkor meg ki tudják írni a lelövésével.


Mindenki más állandó és főszereplő. Gazdag Tibort nem hagyták a nézők eltávolítani, Szabó Zsófi karaktere is nagyon az előtérben van ahhoz hogy kiírják hirtelen, másokra nem emlékszem hogy ott lett volna a teraszon, csak mellékszereplők vagy statiszták. Bár még azt is el tudom képzelni hogy egy kevésbé húzónevet ér a találat, és mellékszálként menne a felépülése, nyomozás, stb...

2011. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Szabit lőtték le, mert elég feltűnően ugrált ott a fényképezőgépével, meg a Bodolaiakra úgyis nagyon rájár a rúd.


A másik tippem Péter, mert ha nem ölik meg, akkor ki tudják hozni, hogy megint elveszti a klinikát, vagy visszatérnek az emlékei a sokktól, vagy nem tudom...


Kíváncsi leszek.

2011. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

AZ ATYÁT ,MERT A MŰSORÚJSÁGBAN ELOLVASTAM AZ AUGUSZTUS 23.AI RÉSZT (TUDJÁTOK VAN VAGY 2 MONDAT ÍRVA A SORROZATOKRÓL)ÉS ARRÓL AZ VOLT ÍRVA HOGY BETTY NEM AKAR ELMOZDULNI AZ ATYA ÁGYA MELLŐL.

NA EBBŐL MIT GONDOLTOK?HÁT AZT HOGY AZ ATYÁT LÖVIK LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!

2011. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alexa ott ordibál a lelőtt mellett a promoban

szóval őt nem


sztem is az atyát

de nem hal meg! mert beteljesedik a szerelmük Bettyvel

2011. aug. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tamás atya :)

Amúgy Előd lőtte le ,mert a merénylőn kigyós bőr karóra volt,előd meg barbitól kapta a karórát

2012. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!