Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nagy probléma lehet az egy év?

Nagy probléma lehet az egy év?

Figyelt kérdés

Érdekes kérdés,de nem baj :)

először is linkelnék: [link]


14 éves vagyok,és itt úgy szerepel ,hogy 15-20 éves korig. Ha elmennék,akkor hazaküldenének vagy nem kőbevésett szabály 15 fölött?

köszönöm a válaszokat.


2011. aug. 16. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez csak ott derül ki, valószínűleg egy tehetséges 14 éves és egy tehetségtelen 14 éves között is van olyan különbség ami miatt megéri őket alkalmazni vagy nem alkalmazni. Viszont én úgy láttam hogy szeretnek tapasztalt embereket alkalmazni, ezért mindig előny lesz a képzettség, színházi, színpadi szerepek, mintha csak az utcáról besétálna egy laikus ember aki valamilyen elhatározásból tévében akar szerepelni.


A megasztárban is 12 éves volt a korhatár korábban, és egy 11 éves gyerek több körön is átjutott, bár azt hazudta hogy idősebb. Valószínű hogy csekkolták külön is, de volt olyan tehetsége hogy nem küldték el azonnal.

2011. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm.

mellékesen esélyem nincs a közelben színházba szerepelni,szóval marad a 2. verzió. besétálok és lesz ami lesz (ha..)

csak megéri e felmenni pestre (ahhoz messzebb van,hogy 14 éves kor miatt elküldjenek kapásból.)

2011. aug. 16. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!