Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok a Seherezádé...

FirenzeiNemesasszony kérdése:

Mit gondoltok a Seherezádé című sorozatról?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik! Sosem szerettem a szappanoperákat, de ez a török sorozat nagyon elvarázsolt. Már csak a Seherezádé miatt kapcsolom be a televíziót.
2011. aug. 16. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Úgy carok rá, hogy még a rászart cart is lecarom.


És Téged is.


Álzó cső.

2011. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a feltétlenül értelmes hozzászólást. :) Van egyéb megnyilvánulásod is? Ennyire menőségnek számít kikerülni a kommentvitézre vagy a gyik.blog-ra?
2011. aug. 16. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az Ezel-lel vagyok így. Én sem szeretem az ilyen dél-amerikai sorozatokat, sőt, egyenesen herótom van tőlük, gondoltam, ezek a török sorozatok is ilyenek, nem is terveztem nézni. Aztán véletlenül belecsöppentem, és ott ragadtam a tv előtt. :) Akkor gondoltam belenézek a Seherezádéba is, de az egyáltalán nem fogott meg, sőt kifejezetten unalmasnak találtam. Ezzel nem megbántani akarlak, attól még lehet jó, hogy nekem nem tetszik.
2011. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
KIRÁLY EGY FILM. LASSAN AZT KELL MONDANOM HOGY AZ ÁRVA ANGYALT A MÁSODIK ESÉLYT DE MÉG A RUBIT IS TÚL SZÁRNYALJA!!!!!
2011. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!