Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Elvállalnátok egy olyan műsor...

Elvállalnátok egy olyan műsor vezetését, mint amilyen a Mónika show?

Figyelt kérdés
Sokan szidják Mónikát, hogy hogy lehet ilyen műsort csinálni. Azzal egyet is értek, hogy valami förtelem, hogy erre igény van, de ez nem az ő hibája. Ha nem lenne rá igény, valószínűleg nem lenne műsoron már vagy 10 éve. Ti nem vállalnátok el egy ilyen könnyű munkát havi egy millióért 10-12 munkanappal és hogy ismertek legyetek? Van köztetek olyan, aki egy ilyen felkérésre nemet mondana? Ha igen, milyen indokkal?
2009. ápr. 16. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En elvallalnam.
2009. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzért simán csinálnám ezt a sz.rt. De azért én a Mónika helyében nem erőltetném már ezt. Tök ciki rá nézva a műsor, és hogy mostanában magyar embert nem láttam benne és mindig csak balhé van. Sztem egy igényesebb műsorra is lenne kereslet, nem csak erre a hulladákra.
2009. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállanám el annyi pénzért sem. Nem bírom az alanyi jogon idióta embereket, valószinűleg hamar a szájukba lépnék, amiért rövid úton lecsuknának. Inkább kerülöm őket. Még ilyen áron is.
2009. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ő el van a tutiban...minden műsor ugyanaz, már készülnie sem kell, de azt nem hinném, hogy ő dönti el, hogy kiket hívjanak, ő csak vezeti a műsort. Úgy lehet vele, hogy addig akarja csinálni, amíg csak lehet, hogy minél többet keressen. Közben meg építi a saját vállalkozásait. Igényesebb műsor is megállná a helyét, de a nézettsége nem lenne ilyen magas.
2009. ápr. 16. 11:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem amikor elindult pár részt néztem,és tetszett.Normális emberek,normális hangnemben beszélgettek..Volt,hogy valaki története könnyeket csalt a szemembe.Akkor simán cseréltem volna Mónikával,és még kevesebb pénzért is csináltam volna..Később évekig nem néztem(sőt azt hittem már rég vége) amikor megint a TV előtt ülve a Mónika jött.Azt hittem elájulok,hogy milyen tagok vannak benne,és mennyire NULLA lett az egész...Ez már nekem igénytelen szemét...Most semmi pénzért nem csinálnám ha ilyen alakokkal kéne lennem egy helyiségben...De még tapsolni se mennék...
2009. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha nagyobb lenne a médiapiacunk, így több országos tévénk lenne, akkor talán nyílna lehetőség arra, hogy a késő esti műsorsávban is sugározzanak napi talkshow-t. Műsorvezetőként ugyan nem, de producerként szívesen készítenék a Maunikától még sokkal durvább, Jerry Springer szerű "beszélgetős"(?) műsort. Bunyó, csúnya szavak, egymás fikázása, valódi könnyek és dráma, természetesen csak este 11 után, 16-os vagy 18-as karikával. (Persze ehhez kicsit nyitottabb médiatörvény kellene.)
2009. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ennél kell nyitottabb médiatörvény? 10-15 éve még rajzfilmek és normális sorozatok mentek a Mónika helyén és most ezt adják. Ez nem elég durva nyitás? Viszont ha áttennék késő estére, akkor biztos, hogy jóval kevesebben néznék. Én azért nem hasonlítanám össze amerikai show-kal, mert ott alapból több csatorna van, itt meg aki csak a TV2-t, RTL-t meg a MTV1-et fogja, annak nincs miből választani. A TV2 is már hasonló műsort futtat ugyanabban az idősávban, az MTV1 műsorairól meg nem is beszéljünk.
2009. ápr. 16. 12:44
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Én vállalnám.
2009. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha sok országos csatornánk lenne, vagy 10 országosan elérhető kereskedelmi tévé, akkor ezek közül kiemelkedne vagy kettő-három, amelyik egy nagyon széles rétegnek szól, a maradék 7-8 meg (akárcsak a mostani kábeltévék) ráállna szűkebb csoportok elérésére (tematizálódnának például nőkre, kultúrára, realitykre, akcióra, sorozatokra, gyermekműsorokra). A magyar RTL vezetője (Dirk Gerkens) is azt szeretné, ha több országos kertévét indíthatnának. A németeknél pl. van négy nagyobb (meg néhány kisebb) országos RTL-tulajdonú tévé: RTL, RTL2, VOX, Super RTL (továbbá hírcsatorna, shopping TV stb.). Az RTL a széles spektrumú, míg a másik három tematizálódott. Így egy ilyen tematizálódott adón simán el tudnám adni a talkshow-mat.


Mellesleg a mostani médiatörvény (remélhetőleg hamarosan jön egy újabb) van, amiben túl nyitott, de van, amiben túl konzervatív. Amíg másfél millióan nézik Maunit, addig marad a programmingban (igaz, ráférne egy kis újítás, plusz a díszletek lecserélése is).

2009. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
én bár nem nézem a Mónika showt, de elvállalnám, mert könnyű munka és sokat fizet és mást is lehet mellette csinálni és az ismertségből is lehet előnyökhöz jutni. én már csak ilyen önző vagyok :)
2009. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!