Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Annak örülök, hogy a Peller...

Annak örülök, hogy a Peller Mariann fogja vezetni az ÖsszeEsküvőket, de miért a till attilát kell mellé rakni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 17:53
 1/7 anonim válasza:
Az összeesküvők műsor kapcsán itt [link] azt írják, Majka vezeti a műsort..., vagy nem? Tilla mint műsorvezető egyáltalán szóba került?
2011. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a Műsorvezető Tilla lesz, Majka pedig azt a műsort fogja vezetni ami a Valóvilág esetében a BeleValó. [origo]-n olvastam
2011. aug. 29. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt se tudtam, h ehhez műsorvezető kell... Azthittem h Édesnégyes féle lesz... szóval ilyen műsorvezetőmentes... :D De amúgy nemcsípem Tillát, így nemfogom nézni...
2011. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
néézd máár. biztos olyan jó lesz.....;))
2011. aug. 30. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Majka a műsorhoz kapcsolódó éjjeli műsort vezeti


én bírom Tillát

örülök nekik

2011. szept. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát én meg Peller Mariannak nem örülök, mert szánalmas egy nő, alig tudja magát kifejezni a műsor alatt és folyton csak a papírt nézi a kezébe mert alig tudja mit kell mondani, közbe szinte nyög bög, mintha felkészületlenül menne be az élő adásba, meg a stílusa, beszéde, hangváltakozása, modora, mozdulatai is szörnyű, ez a nő egyáltalán nem való műsorvezetőnek, sztem kicsit rossz pályát választott!!! Tilla legalább kicsit humoros, elengedi magát (nem látszik feszültnek, mint Peller Mariann), nagyon taszít és felidegesít annak a látványa h feszülten beszél Peller Mariann és nem tudom miatta nyugodtan nézni a műsort.....nem tudom h nem vágták még ki, bár nem is tudom melyik csatornán volt eddig, de biztos azért jött át, mert onnan már kivágták, hát nem csodálkozom!!
2011. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Peller Mariann egy nulla és még ronda is. Tilla viszont a legjobb TV2-s műsorvezető.
2011. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!