Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X- faktor. Ifj. Bodnár Attilát...

X- faktor. Ifj. Bodnár Attilát átengedték és azt a 41 éves nőt akinek jó mély hangja volt. Kiejtették. Szerintetek igazságtalan volt?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon igazságtalan volt. A nőnek is adhattak volna egy esélyt.. Attilát csak azért engedték át mert híres énekes volt az apja..
2010. szept. 26. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jogos volt. 41 éves és nagyon béna volt. Amúgy nem kell aggódni Attilát is ki fogják ejteni.
2010. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyen válogatások mind a pénzről szólnak, nyilván azt választják ki aki a céljaiknak a legjobban megfelel!


A Céljuk pedig a profitszerzés, és nem a tehetséggondozás, vagy a kultúra gazdagítása.


Nyilván könnyebb eladni egy olyan embert akinek már családi tradícióként van benne a neve az emberek fejében, mint egy tökidegent.


Ez azt bizonyítja, hoyg a válogatás szervezői is csórók!

Képtelenek lennének egy új tehetség felfuttatásába beinvesztálni!

2010. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Igen, szerintem is igazságtalan volt...és látszott a protekció rengeteg produkciónál:-S

Shodeinde Dorottyával végül mi lett?

2010. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen bekerült
2010. szept. 26. 11:02
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is igazságtalan volt, szerintem az Attila gyerek nem 100-as.A Dorottyával nem tudom mi lett, remélem bent maradt
2010. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Vannak emberek akiket ez ennyire érdekel? Jézusom...
2010. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, mert nem szeretem az igazságtalanságot, mivel azért került csak be mert az apja híres... sőt még a gyerek nem normális állítom..
2010. szept. 26. 11:10
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
sztem az a nő nagyon jó volt:(
2010. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Nah ilyen kérdést akartam én is kiírni. Nem értem Attilát minek kellett továbbengedni, szerintem egy idegbeteg ember, hát hoyg reszket már megolyan mint egy csöves. Most azért engedték tovább, mert az apja a NAGY Bodnár Attila, hát szép. És igenis jó volt a nő, jó ez nem az ő száma volt, de legalább végigénekelte, nem ugy mint Attila. Én elküldeném vmi orvoshoz azt az embert.
2010. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem Bodnár Attila vagy drogozik (de nagyon keményen),vagy drogozott és most elvonási tünetei vannak.Nézzétek vissza a videóit.Eszméletlen...Pedig szerintem amúgy tehetséges lenne/lehetne...

De nekem a 40-es csaj se jött be.

2010. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!