Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Twilight-Alkonyat kérdés! Ki...

Twilight-Alkonyat kérdés! Ki az aki olvasta a könyvet angolul? (több info lent)

Figyelt kérdés
Azt szeretném meg tudni, hogy amikor a filmben elhangozott az, hogy "Kapaszkodj te kis pókmajom." (spidermonkey) az eredetileg hogy szólt az angol könyveben? Mivel magyarul úgy volt, hogy "te kis gyáva".
2010. jan. 9. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én angolul olvastam el az összes kötetet, úgyhogy tudnék segíteni. Viszont már nem tudom melyik fejezetben van ez, úgyhogy ha megmondod kb. hol találom akkor megkeresem:)
2010. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A bizonyos 13. fejezetben, amikor indulnak haza a mezőről, és az Edward először viszi a hátán Bellát. A könyvben így szó a mondat: "Na gyere te kis gyáva, mássz fel a hátamra." A filmben nem ennél a jelenetnél van a pókmajmos rész, csak érdekel, hogy hogyan jött a filmeseknek, hogy pókmajmot mondjon az Edward, mert szerintem nagyon édes :D
2010. jan. 9. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nah megtalaltam amit mondtal, angolul igy hangzik: "Come on, little coward, climb on my back." vagyis magyarra leforditva pontosan ugyan az, mint amit te is irtal...

Szerintem ez a spidermonkey-s dolog csak a filmben van benne, ami mellesleg szerintem is nagyon edes:) De csak a forgatokonyviro kitalacioja:) Mar nem emlekszem pontosan, de ugy remlik, hogy amikor en eloszor kiolvastam a konyvet, es utana neztem a filmet, meg nagyot is neztem hogy hat ezt meg honnan szedtek...:p de vegulis jo, csak nem a konyvbol van. Ez mar majdnem egy eve, azert nem emlekszem:D:p

Hat bocsi ha nem tudtam segiteni...:)

2010. jan. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a segítséget :) És azt is, hogy miattam fellapoztad a könyvet.
2010. jan. 10. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit:) Hat most ez vicces, de tenyleg "csak" miattad lapoztam fel...:p Igy vizsgaszesszio kellos kozepen nem erek ra olvasgatni:p
2010. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!