Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Itt vannak a VV5 szereplői....

Itt vannak a VV5 szereplői. Érdekes évad lesz vagy jobb volt az elöző?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 9. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy ezzel a sok újítással lehet hogy érdekesebb lesz. A kíváncsiságomat az az arénás cucc keltette fel, kíváncsi leszek hogy mi sül ki belőle. A leendő lakókra így ránézésre nem tudok semmit mondani, persze a be szavazónál úgyis kiderül hogy ki az az arc aki oda illik a villába. Alekosz exeiről csak annyit hogy ez kicsit erőltetés lesz de kitudja misül ki a dologból. Ezt csak pár összefoglaló után fogom eldönteni hogy az előzőnél jobb lesz e vagy sem. A VV4 el a gond az volt hogy kicsit már erőltetés volt főleg a vége, meg olyan volt min az előző 3, a VV5 ben látok nagy fantáziát, de majd kiderül.
2011. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
közsi:)
2011. szept. 9. 14:51
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Alekosz exeivel nagyon elbaszták az én szememben...

Veronika is sz*r de az a másik két nyivákolós qva ha bekerül lehet nem is nézem.

Mondjuk szerintem kb 90% hogy Veronika kerül be.

Talén érdekesebb lesz de sikerben nem hiszem hogy nagyobb sikere lenne mivel ez mégis csak egy második rész ami már valamilyen szinten nem újdonság...(előzőnél ugye évek maradtak ki szal "ki volt éhezve" a nép:D

2011. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerintem jó lenne Alekosz exei nélkül,mert ők már + előnnyel vagy utálattal indulnak..
2011. szept. 9. 17:29
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Háááát :D Mivel a beszavazók 22:15től lesznek, az összefoglalók meg 21:00-tól így a nézettsége lehet, h csappanni fog egy kicsit...

A jelöltek emg :D Érdekesek Alekosz exei közül egyedül Veronikát viselném el, mer a másik kettő idegesítő :D

a többiekk... hát az a 'Kinga' vmi borzalmasan ronda, meg az Edi a kutyájával O_o :D

A Márió nagy arc azt tudom :D Szóval ha jók mennek be akkor érdekes is lehet :D

2011. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jajj már előre sajnálom szegény kutyát ha bekerül...ennyi szerencsétlennel egy helyen és istenem ő egy kutya..hogy lehet bezárva tartani..?
2011. szept. 10. 13:49
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ezek az emberek,nagyon gázul néznek ki,van ár normális karakter,de sztem az előz jobb vt.
2011. szept. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én nem is fogom nézni. De azért megpróbálom betippelni, hogy kik jutnak be arc-név-leírás alapján a villába:(kíváncsi leszek hányat tippelek jól)

Alekosz exei: Veronika

Alfahímek: Beló

Amazonok: Valéria

Cselszövők: Kinga

Dumagépek: Fecó

Érzékeny lelkűek: Roberta

Furák: Edi és Rudi

Helyes pasik: Renátó(egyébként nem értem az elnevezést, mert egyik se helyes, inkább majomképűek szerintem)

Összeférhetetlenek: Kukker

Plázacicák: Dya

Skalpvadászok: Márkó

Szüzek: Feri

Valóságshiw veteránok: Rambó

2011. szept. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Valóságshow-nak akartam írni, csak elírtam. Egy kategóriát kihagytam véletlenül, szerintem a szenvedélyes nők kategóriában Seherezádé kerül majd be.
2011. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 kriszti78dk ***** válasza:
100%
Az ismert arcokat válogatják be.Már le van zsírozva.A Dukai Regina tesója tuti benne lesz.
2011. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!