Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért vevők az emberek az VV5...

Miért vevők az emberek az VV5 féle igénytelen szennyműsorokra?

Figyelt kérdés
Tudom nem lehet mindenkinek 128-as IQ-ja, de tényleg ennyi szánalmasan primitív ember van?
2011. szept. 22. 12:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de ha Téged is ez foglalkoztat,hogy kérheted ki magadnak, hogy te nem a birkákhoz tartozol?
2011. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem tetszik nem kell nézni,öreg!Ott van az Animal Planet...

Egyébként meg ha nem érdekel téged akkor miért foglalkozol vele??

2011. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 dirtboy ***** válasza:
92%

és láss csodát te is éppen ezzel foglalkozol.

jól írják az előttem lévők igazuk van.

2011. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Én azt se tudtam h megy, csak látom itt a kérdéseket róla. Animal Planetet meg kihagynám, de a célzást értem. A kérdésre válaszolni viszont nem tudtál.
2011. szept. 22. 13:19
 5/35 A kérdező kommentje:
Tényleg az érdekelne mi fogja meg az embereket benne? Tényleg ennyire kicsik az igényeik, hogy az érdekli őket h összezárnak x majmot, és nézik őket? Ennyi az igény komolyan? Mi a jó benne?
2011. szept. 22. 13:20
 6/35 anonim ***** válasza:
67%

"azt se tudtam h megy..." Akkor honnan tudod, hogy szenny? De most komolyan Neked még el kell magyarázni, hogy nem minden ember egyforma, valakit kikapcsol a műsor, valakit érdekel, valakit nem, valaki ilyen beállítottságú, valaki nem? Ne legyél már ennyire primitív! Tudod: ízlések és pofonok!

Ja és az intelligencia nem ott kezdődik, hogy nem nézed a VV-t! :)) hanem egészen máshol, de azt majd megfogalmazza Neked más, mert én most nem érek rá veled foglalkozni, így is lehet sok információ volt ez a csöppnyi agyadnak.

2011. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, hogy neked sem kéne olyan nagyra lenned a 128-as IQ-ddal, ha ez foglalkoztat...
2011. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 dirtboy ***** válasza:
100%

nem hiszem hogy fogsz rá normális választ kapni mert elég /bunkó/ a kérdésed ahhoz hogy aki nézi az ne válaszoljon neked,és akik meg nem nézi ők válaszolnak de igazából ők meg nem tudják neked megmondani.

de hátha tévedek és mégis valaki aki nézi válaszol majd rá.

2011. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

"azt se tudtam h megy..." Akkor honnan tudod, hogy szenny? De most komolyan Neked még el kell magyarázni, hogy nem minden ember egyforma, valakit kikapcsol a műsor, valakit érdekel, valakit nem, valaki ilyen beállítottságú, valaki nem? Ne legyél már ennyire primitív! Tudod: ízlések és pofonok!

Ja és az intelligencia nem ott kezdődik, hogy nem nézed a VV-t! :))"


Tudom miről szól a műsor mert sajnos már halottam annyi embert erről beszélni, hogy nagyjából vágom is. Összezárnak x számú bazári majmot, akik mint az állatkertben a "közönség" előtt sz@rnak, b@sznak, meg falnak. Elég primitív műsor. Az meg h az intelligencia nem ott kezdődik. Megnézed kik fikázzák a műsort, láthatod, h nem az átlag primkó magyarok...

2011. szept. 22. 13:34
 10/35 anonim ***** válasza:
75%

"Tényleg az érdekelne mi fogja meg az embereket benne..."

Nem, nem ez volt a kérdésed... Egyből támadtad, és lebecsülted azt, aki nézi! Nos, a férjem 3 diplomás mérnökként képzeld minden nap nézi, és végigröhögi az adást! :D Szóval kedveském ez nem IQ függő!

Ezt Ő üzeni: Majd mikor már xy éve dolgozni jársz, meg tudod, milyen jó teljesen kikapcsolni, és legalább 1 órát nem a szakmádban gondolkodni,kicsit kukkolni az egyszerű emberek hétköznapjait, balhéit. Persze nem kötelező, de ha már műsoron van, megengeded, hogy válasszunk magunknak megfelelő csatornát úgy, hogy végre ne baxtasson senki? Ergo Te se!

Na ennyi.. Szia! :)

2011. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!