Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok ahhoz, hogy "roma...

Mit szóltok ahhoz, hogy "roma származású egyén" is van bent a Való Világ 5 játékában?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 17:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Az összes bent levő nőszemély prosti a sarokról, ez az igazság, normális, hétköznapi nő nem költözik be VV-be! Tudjátok, mi az RTLKlubos szerződés egyik pontja?! "Vállalom a nyilvános szexet és a zuhanyozást"! A nők többsége azért ezt már nem vállalja. Nem mindenki közk*.
2011. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Számítottam rá, mer minden műsorban jelen van egy-két roma.

Egyébként az eddigi viselkedése alapján és sem találok kivetnivalót benne.

Nem hiszem, hogy értéktelenebb, mint a Dya nevű szereplő, aki állandóan és tényleg állandóan dobálja, simogatja, tűrögeti, tapogatja a haját és semmi egyéb produkciót nem mutatott.

Ez a Fecó legalább kommunikál, barátkozik, kedveskedik.

Szóval eddig rendben van.

2011. szept. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Miért, magyar származású egyén van benne?
2011. szept. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Eddig egy sincs. De azok nem is vállalnak ilyen szerepet.
2011. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj, ha illető egyén legalább olyan tisztességesnek tűnik, mint aki most is bekerült. Semmivel sem rosszabb a társainál. Azzal pedig megint csak nem értek egyet, hogy aki be szeretne kerülni ebbe a játékba egytől-egyig kevesebbet érő ember lenne, mint itt az őket kritizálók. Nagy dobás lehet ez bárki életében, ha ezzel ki tud szabadulni a hétköznapok szürkeségéből, különösen, ha egyébként sincs sok esélye más módon vinni valamire az életben. Ha fiatalabb lennék, én magam is rászánnám magam egy ilyen játékra, már csak a kaland kedvéért is, és ugye a főnyeremény sem elhanyagolható egy hétköznapi ember életében, hiszen egy élet munkájával sem teremtem meg azt az összeget, amit itt néhány hónap alatt akár meg is nyerhetek. Az sem igaz, hogy kizárólag csak agyonszilikonozott prostik akarnának bekerülni, illetve kerülnek be. Aki nem akarta, hogy ruha nélkül lássák, az az előző sorozatban sem vetkőzött le még zuhanyozáshoz sem. Szexelni szintén nem kötelező, míg bent vannak.
2011. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
...persze más kérdés, hogy a szavazatokat beküldők engem valószínűleg nem juttattak volna be, mert nem tudnék olyan mesterkélt műcirkuszt produkálni egy beszavazó műsorban, ami elég hülyének mutatna nekik.
2011. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"hiszen egy élet munkájával sem teremtem meg azt az összeget"



Amíg valaki így gondolkozik, addig soha nem lesz egy falat kenyérnél többje.

2011. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Hogy tudd, azért egy falat kenyérnél már így is többet tudhatok magaménak, de ha a puszta tényeket nézzük, ezt a vagyonkát, amit ez a nyeremény tesz ki, pusztán egy, esetleg kettő átlagfizetésből BECSÜLETESEN egy élet munkájával sem nem lehet előteremteni. Persze álmodozni én is szoktam!
2011. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Na jó, amíg valaki az átlagfizetésnél nem lát tovább....


Miért kéne nekem átlagosan keresni, amikor jobban dolgozok, mint az átlag, vannak ötleteim.


Az átlagos általában azért átlagos, mert beletörődik a helyzetébe, jó neki, hogy semmit nem kell csinálni, hanem elmegy a munkahelyre f@szt lógatni, majd hazamegy és éli életét. A gazdagság viszont kemény, véres-verítékes munka.


És 20 millió vagy mennyi összehozása 2 év alatt bőven nem lehetetlen. :)

2011. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Gratulálok hozzá! Tippeket mennyiért osztogatsz? Szívesen venném hogyan lehet ezt az összeget ennyi idő alatt előteremteni, még hogy ha véres verejtékkel is.
2011. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!