Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok ahhoz, hogy "roma...

Mit szóltok ahhoz, hogy "roma származású egyén" is van bent a Való Világ 5 játékában?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 17:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Amiben én vagyok érdekelt, az pl a forex, tőzsde, sportfogadások.

És tippet nem fogok osztogatni, hogyha mindenki ingyen dolgozna, akkor senkinek nem lenne semmije.

2011. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

De amúgy alapból sem értem, hogy miért kéne nekem tippeket osztogatni.

Amúgy van egy nagyon jó barátom kint Gibraltáron, online póker profi, 2 éve játszik nagyon komolyan és összesen 600ezer dollárt keresett. Viszont hogy néz ki egy napja?

Felkel 4-5 óra alvás után, beül játszani 5órát, aztán megkajál valami snacket, miközben megnéz egy oktatóvideót, ami 1 óra kb. Aztán megint beül 5 órát játszani, ami szabad ideje marad, abban meg leosztásokat elemez. Kb 2 havonta egyszer bulizik, akkor is csak lightosan, hogy ne essen ki 2 nap. 365napból kb 360-ban így telt el az utolsó 2 éve.

2011. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ugye azért nem akarod azt mondani, hogy az efféle "munkára" bárki rátermett, aki egyébként tényleg "csak" a valódi munkát szokta meg az életében? Van a közvetlen környezetemben olyan ember, aki próbálkozott hasonlóval, még hitelt is vett fel a nagy meggazdagodás reményében, ami persze egykettőre el úszott, és csóróbb lett, mint valaha. Ez csak a dörzsölt agyúak pénzszerzési módja, aki még bevállalja a dupla vagy semmi kockázatát is. Ha minden csóró és munkanélküli ilyen - hogy is mondjam - üzleti érzékkel lenne megáldva, nem is lennének ilyenek a világban. Na és persze én ezt nem véres verítékkel megkeresett pénznek mondanám, bár idegileg kikészítheti az embert, az tény.
2011. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nem vagy képben haver, de rád is hagyom a hülyeséget. De annyit leszögeznék, hogy a szerencsejáték függőség, amiben a te barátod szenvedett,nagyon más, mint az én barátom, aki 2,5 millió leosztást(partit) játszott 2 év alatt. Mellesleg 4 éve 50$ kezdőtőkéről indult, és saját pénzt soha nem fektetett bele, na ezt rakd össze(persze most jössz, hogy ilyen nincs,de igazából nagyon nem érdekel, hogy mit gondolsz). Pénzének 1vagy 2%-nál többet sosem fektet be egy partiba, szóval nincs dupla vagy semmi. Idióta gambler majmok mindig lesznek, akik eljátsszák mindenüket a kaszinó vagy egy profi javára. És az, hogy nem kemény munka, na az no comment(valszel szövegértési vagy agyi gondjaid vannak, így leírom neked még egyszer). Napi 10 órában 16 asztalra figyelni, tényleg könnyű munka, meg persze emellett elemezni. És meggyőződésem, hogy a srác nem emberfelettien okos, csupán nagyon szorgalmas, mivel 2 éve onnan indult, ahonn egy átlag profi pókeres.


No meg persze kellenek az olyan emberek is a világba-és a nagy többség ilyen- akik mindenben hitetlenkednek, elhatározzák, hogy csak a szerencsén múlik minden, és akinek nincs szerencséje, vagy nem emberfelettien okos, az egy gépsor mellett fog megdögölni. Pedig ez nagyon nem így van. Egy tanácsot viszont adok neked teljesen ingyen: a mai időkben, ahol minden 2. ember kb diplomás és nagyon jó sok a jó szakember, ott nem az fogja eldönteni, hogy ki viszi valamire és ki marad a szürke kisegér akibe belerúg az állam, a biztosító, a bank és mindenki szarba se nézi, hogy ki mennyire okos, hanem hogy ki mit képes feláldozni a siker érdekében(szándékosan nem reményében írtam), mennyit képes hajtani, és milyen ambíció, és kreativitás van benne.

2011. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Egyet értünk, haver! Még a pókeres barátod tehetségét is elismerem, és meghajlok a szorgalma előtt. De mint írtam, sok millió ember nincs effajta tehetséggel megáldva, csupán józan paraszti ésszel, vagy éppen annál sokkal többel is, csak éppen nincs érzéke az efféle pénzszerzési módszerekhez. Egyébként is, képzeld csak mekkora tumultus lenne a profi pókerasztaloknál, ha minden csóró, munkanélküli aköré csoportosulna!
2011. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem, te még mindig nem értesz engem, és sajnos lehet soha nem is fogod.


Az a te bajod, hogy megint az átlagból indulsz ki.

Az átlag fizetésből,meg a sok millió szolgasorban tengődő emberből. Mert valljuk be egy életen át egy gépsoron dolgozni, nem más, mint szolgaság, amiért persze nem nézem le őket. De az élet kibaaszottul, sőt, még annál is 100x rövidebb és én nem akarok 47 éven keresztül szolga lenni. És ennek az első lépése az volt, hogy nem úgy látom az életet, ahogy az átlag, én nem azt mondom, hogy dolgozz, kussolj, ne gondolkozz, élj egyik napról a másikra, majd lesz valami, hanem kész tervem van a jövőre nézve. Persze az iskolákban minden lószart tanítanak, hogy hogyan kell fa virágkarót faragni, meg tortát sütni, de alap pénzügyi ismereteket még középiskolában sem tanítanak. El lehet gondolkozni, hogy miért....


Persze sok embernek nagyon jó, hogy él, mint marci hevesen, de véleményem szerint 10-15 év MAXIMUM és nagyon meg fognak változni a dolgok. Nem lesz tb pl. El tudod képzelni, hogy az átlag, akiből te kiindulsz, hogy fog járni? Én sajnos el tudom képzelni és nem akarok közéjük tartozni.


"A legrosszabb dolog, ami történhet velem, az az, hogy arra ébredek, hogy olyan vagyok, mint mindenki más körülöttem."


(ráadásképp olvastam egy tanulmányt valahol, hogy volt nagyon sok tudós, feltaláló, akinek az IQ szintje valszeg nem haladta meg a 120-at, ami az átlagos érték teteje)

2011. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!