Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Cristofel fogyatékos?

VV Cristofel fogyatékos?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 14:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
az biztos, nála hülyébb embert még nem láttam, azt hiszi ő a király, meg hogy mindenkinek az eszén túl jár közben mindenki rajta röhög a háta mögött, szánalmas
2011. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Amit a Könyvesház Fiúk gyűlésén csinált az nem volt semmi.


Péter: "A születésük sorrendjében beszámozzuk a villalakókat"

Cristofel: "Beszámozzuk? Mi alapján?!"

2011. okt. 2. 14:48
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
ja, tegnap este néztem meg azt a videót, sírva röhögtem rajta h ez komolyan ekkora hülye?!:D:DDD:'D meg amikor mondta a Peti h szerinte negyed óra múlva már nem is emlékeztek a csoport nevére, és ott találgatták hát az hatalmas volt:DD ekkora egy balf@szt nem hordott még hátán a föld, és ő ezt még észre se veszi, hogy saját magát járatja le, ez a legnagyobb poén az egészben XD
2011. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ő tényleg nagyon hülye.
2011. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
XD nagyon nagy volt :DD szerencsétlen hülye :D
2011. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántsátok már a "kubait"! Ha nem lenne bent kin röhögnénk??? Annyira bírom ahogy el van ájulva magától,szakadok rajta.
2011. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Áhhh ő a legjobb :D


"Tudjátok mindenki azt hiszi rólam, hogy szerencsétlen buta latin srác, közben meg én vagyok a legrafkósabb aki át lát a szitán mindig" meg mikor a kubai vérmérsékletről magyaráz...ááá szakadok a szövegén. Ez a legjobb mikor a 3-as csapatról van rész, meg mikor Peti kibeszéli őket.

2011. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
20:48 Igen,így van ahogy írod! Meg amikor mondja,hogy ő milyen szexi,belőle árad a szexiség,senki nem tud neki ellneállni.
2011. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 alkesz éva ***** válasza:
Azok a komoly bűnök amiket tegnap felsorolt XD
2011. okt. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

sztem megjátsza


nem mondom h atomfizikus

de erősen rájátszik erre a kubai szívtipró szerepre



Dya ostobább

2011. okt. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!