Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezt a VV5öt jobb lenne ha...

Ezt a VV5öt jobb lenne ha most abbahagynák nem?

Figyelt kérdés
nemtudom olyan elcsépelt lett az egész. még a vv4 jó is volt azt néztem, de olyan hirtelen jött ez h én még a másik szériában élek:D szóval olyan sablonok lettek ezek az emberek ott bent meg hasonlók próbálnak lenni mint pl attila alekosz vagy christofel gombi vagy gergő olivér meg béci.a lányok csak egymás közt versengenek h ki néz ki jobban egyforma plasztik mű semmi nők a fiúkba sincs semmi különös. nektek nem tűnt fel? meg ezzel hogy kidobtak két embert és meg se mutatták az arányokat cs ugy bemondták hát ez elég furcsa. na mindegy kinek mi a véleménye erről?
2011. okt. 8. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
jaja én egyet értek olyan üres az egész ! sehol egy normális arc pl mint olviér volt azért ö néha meg tudot nevetetni
2011. okt. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamiből jön egy úgy akkor mindig megy a sírás, hogy régen jobb volt, brühühü. Rz nem csak műsorokra igaz.

Szerintem meg rendben van a műsor, csak te nem vagy hajlandó lépést tartani a változással, ezért egyszerűbb nyafogni. De ne aggódj, ez nem a te hibád, hanem ebben a légkörben nőttél fel.

A te döntésed, hogy mit nézel. Abbahagyni nem fogják miattad, úgyhogy neked kell abbahagynod a nézését. De szerintem ez nem fog menni.

2011. okt. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát én mindig elalszom rajta vhogy :D ha elkezdem nézni vhogy nem bír érdekelni,régen még a nekedvalót is meg a belevalót is néztem most meg...
2011. okt. 8. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit unalmasabb mint a tavalyi, de mivel 9től megy, így szépen elálmosodom rajta és 10kor szépen be tudok aludni :D
2011. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokkal gyengébb mint a 4. Egyedül Attila szimpatikus meg a Sheri külsőre de a többiek egyáltalán nem. Ez már nem az a show ami szórakoztat...
2011. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!