Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szimpatikus VV Annamária?

Szimpatikus VV Annamária?

Figyelt kérdés
Mert nekem először nagyon nem volt az,de most kezdem megkedvelni..
2011. okt. 9. 20:35
 1/5 Hailey13 ***** válasza:
100%

szintén így vagyok vele. elég durvának mutatta magát, de végülis van bent 'barátja', és Pétert is mondhatjuk hogy szinte szereti. azt hittem ennél sokkal hidegebb lesz.

kellemesen csalódtam:) és eközben alapból plusz hogy nem egy műp*csa mint khm mások bent.

2011. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Elejétől kezdve ő a legszimpatikusabb a lányok közül, ő legalább nem egy sablonos buta pi*sa.
2011. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Az elején nagyon szimpatikus volt, de már utálom. Gyökér, h Péterrel barátkozik, az meg h tetszik neki meg stb, hatalmas csalódás, többet néztem ki belőle. Azért meg, amiért Péterrel és Attilával közösen bekavartak Cristofel és Veronika kapcsolatában, pofán vágnám őket...
2011. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Igen szimpatikus, mert bátran vállalja, hogy nem műnő!!
2011. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az biztos hogy bátran vállalja a "nemműnő" testét. Viszont nem értem, hogy miért kell olyan véresen komolyan venni ezeknél a buta játékoknál a pontozást. Egy értelmes, humorral is megáldott ember inkább jót röhögne rajta, vagy legfeljebb legyintene, ha lepontozzák még akkor is, ha ezt egyébként bántónak érzi. Számomra szimpatikusabbak lennének a bent lakók, ha inkább így viselkednének, nem pedig már viszonylag az elején a játéknak állandó sértődéseket és veszekedéseket kellene nézni. Mint pl. az első VV-kbe Okiékkal sokkal vidámabb, szórakoztatóbb volt a műsor.
2011. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!