Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Megfigyeltétek, hogy a Valóvil...

Megfigyeltétek, hogy a Valóvilágból a Seherezádé hogyan nevet?

Figyelt kérdés

Itt van egy videó amin igaz parodizálják egymást ,de amikor ez elején parodizálják a Seherezádét akkor a Seherezádé is röhög közben és akkor főleg lehet hallani azt a nagyon fura nevetést.

[link]


2011. okt. 10. 17:49
1 2
 1/16 dirtboy ***** válasza:
13%
nem figyeltük meg mert csak te nézed ezt az unalmas színjátékot
2011. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Fú te aztán marha egy érdekes ember vagy.

1.Én azoktól az emerektől kérdezetem akik nézik a VV5-öt!

2.Hát te aztán tudod ,hogy hány ember nézi illetve nem nézi a VV-t ajánlom a google-t és egyéb oldalakat keresgélj és inkább gondold meg mit mondasz ha írsz esetleg mondasz valamit.

3.Több ember is nézi és ha nem érdekel ne nézd és nem kell ide írni! -.-

2011. okt. 10. 18:13
 3/16 dirtboy ***** válasza:
26%

a véleményem már csak leírhatom elvégre ide minden ki írhat.

mellékesen néztem régen a való világot sőt a való világ 4et is néztem de annyi videó meg elszólás volt benne,szóval baki hogy annyi eszem már csak van hogy rájövök hogy színjáték az egész.

akinek nincs ennyi esze hogy erre rájöjjön és úgy nézi hogy el is hisz mindent belőle azt sajnálni tudom.

felőlem nézheti bárki pár részét mert kikapcsolódni lehet közben de hogy ennyire komolyan venni mint te is hogy itt kérdezgetsz róla az már baj.

azt meg hogy nem nézi senki nem országosan értettem hanem úgy hogy általában ilyen vv-s kérdésre nem igazán szokott jönni helyes válasz itt a gyakorin.

2011. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én viccnek szántam a kérdést még ha neked nem is ugy jött le,és igen én is néztem a vv4-et meg a többit is és nem fogok dédóságokon veszekedni és ,hogy mennyi válasz jön azt majd meglássuk ha nem sok nem ha sok sok ha a tieden kívül semennyi akkor semennyi :)

Ám meg ha szabad kérdeznem miért gondolod színjátéknak?

2011. okt. 10. 19:25
 5/16 dirtboy ***** válasza:
52%

persze hogy meg szabad.

azért gondolom színjátéknak mert egyrészt gigiis elszólta magát a jerzsy vel való szállodás kiruccanás után. /valami olyat mondot ha jól emlékszem hogy a jakuzziba sok habfürdőt tettek és úszott minden a habban és az egész JELENET újra lett véve,és hogy az egész milyen kamuvolt.

más ok,béci elkezdett beszélni a múltjáról és behívták a titok vagy melyik szobába és utána úgy jött vissza hogy nem szól szám nem fáj fejem.

más ok. érdekes módon a legtöbbnek vagy tán mindnek köze volt már tv műsorokhoz,sőt most a vv5ben is gombi haverja jutott be.

na meg alekosz exéről ne is beszéljünk.

más ok.neten is fent van egy pár videó amin pl. jerzsy bezsél megszakítás nélkül alekosszal és hirtelen egyik pillanatról a másikra jerzsyn másik nadrág lesz.

akkor ott van még gombi és olivér beszélgetése közben egy flakon előbukna aztán eltűnik és megint előbukkan miközben azt mutatják hogy ők háborítatlanul megszakítás nélkül beszélgetnek.

ezenkívül van még cigis jelent ott is beszélgetés közben eltűnik a cigi azt hiszem évától. azért érdekes hogy meggyújt egy cigit a másik bele kezd a mondatába és mire a végére ér /pár másodperc/ és a ciginek már nyoma sincs.


az egész össze vissza van vágva és jelenetek vannak felvéve.

még élőben is alig akarják közvetíteni,legalábbis a vv4 nél úgy volt hogy olyan kamerát mutattak ahol senki sem volt és a hangok is alig jutottak be.

és az sem biztos mellékesen hogy az tényleg élő internetes közvetítés.

az egész média azt monda mit akar,még a híradó is hazudik.

erre saját tapasztalatom is van.

olyan helyen lakok ami sűrűn szerepel a tv ben árvíz miatt. éppen árvíz volt lent voltam megnézni a vizet,meg az utat amit lezárt és akkor jött épen az RTL-es kocsi,pap tóth erika volt a riporter.

felvették szépen az anyagot a kocsi antennán /ami mellesleg élő közvetítésre alkalmas/ ők szépen elküldték az rtl nek és lehúztak.

én szépen haza mentem néztem a híradót erre meg szelő istván bemondja az árvizet meg hogy ÉLŐBEN keletkezik a helyszínről p.t. erika.

szóval azt mondanak a tv ben amit akarnak,de nem muszáj mindet elhinni.


it vannak a vv4es jelenetek amiket mondtam.

http://www.youtube.com/watch?v=AdV9E-ErKhI

itt egy másik amit nem mondtam: http://www.youtube.com/watch?v=GWFfd67nnaU&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=EIiGrI2L-o8&feature=related


a legsúlyosabb hiba: http://www.youtube.com/watch?v=WPeMOHyF0dw&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=5OyELOioi0k&feature=related


remélem ennyi elég lesz.

egyébként nem szóltam volna be az elején ha humor kategóriába rakod,mert nem arra szoktam használni a gyakorikérdéseket hogy trollkodok rajta.

ezt láthatod a sport toplistán is vagy akár az összesített toplistán is.

2011. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt a röfögő hangot ő adta ki? Azt hittem, a malac volt (itt a gipszes adásra gondolok).
2011. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Tudom,láttam a videókat és amugy az igaz,hogy össze vissza vágják a felvételeket.És a Gigi is itt elszólta magát.Amugy meg amit meséltél ,hogy a híradóa vol valami az nem lehetett pl.hogy este ismétlést adták le ,mert szokott lenni tudtommal,hogy meg van az időpont hogy mikor van a híradó és este meg ismétléseket adnak.DE hát te tudod.Ám télleg marha nagy hülyeség ez a híradós.Ám meg a Gigisett most láttam először.Hát szóhoz sem jutok,de azért én még fogom nézni a Vv-t.

ma 19:59

akkor igen a malac visított de a videót amit belinkeltem ott az elején amikor fú most nem is tudom ki utánozza,de lényeg az,hogy elkezdi

Annamarit utánozni és utána odafut Dya aki meg Serit utánozza és ott elkezd nevetni na az kegyetlen hogy tud egy ember így nevetni!?? Hát sokk...

2011. okt. 10. 20:25
 8/16 A kérdező kommentje:
vagy nem tudom a gipszesnél ki volt,de majd megnézem :)
2011. okt. 10. 20:26
 9/16 A kérdező kommentje:
2:55-nél kezd it nevetni xDD
2011. okt. 10. 20:30
 10/16 A kérdező kommentje:
*2:55-nél kezd itt nevetni xDD
2011. okt. 10. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!