Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van még valaki akit a halálba...

Van még valaki akit a halálba kerget ez a szavalós gyökér a ValóVilágból?

Figyelt kérdés
ILDINEK AZT A NYOMORÉK FAJTÁJÁT! Kezdettől látni hogy mekkora gyökér, miért csak mostanában veszik észre akik vele élnek??
2011. jan. 13. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az elején irritált... aztán megsajnáltam nagyon h tényleg nemfogadták be pedig annyira nem vészes, de amit tegnap leművelt... nem elég h nemtudja mikor volt a II. világháború... de még hisztizik és érthetetlenkedik vááá :@
2011. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én egy percig nem sajnáltam... Ő tehet róla h így állnak hozzá. Tudatlan paraszt, sztm az anyján meg az apján meg a falubelieken kívül nem is ismer senkit, azt se tudja mi van, meg se lehet magyarázni neki hogy MIT nem ért! Pfffhh...
2011. jan. 13. 16:18
 3/11 A kérdező kommentje:
De büszke arra amibe JÓ! Pffffffff, de sokat ér vele.
2011. jan. 13. 16:20
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is iszonyúan unszimpatikus! Arról nem is beszélve, hogy milyen erőltetetten tudja mondani hogy hát ő aztán milyen humoros...

Remélem Éva jön vissza a párbajból, én őt nagyon bírom.

2011. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem tom ki akarja ezt látni... Meg minek? Semmi értelme ennek ott! Tuti csak az szavaz rá aki olyan mint ő. Vagy akinek nem tetszik a másik.
2011. jan. 13. 17:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte én is sajnáltam, de most már azért ennyi idő után nem lehet erre fogni.

Annyira mondja hogy ő másban jó, másban jó. DE MIBEN?? Tud szavalni? El tudom képzelni. Mikor valami beszédet mond úgy befeszül, mint egy hülye.

A műveltségin beégett. Múltkor a rap és a stand up comedy maga volt a katasztrófa. Mit bizonygat, hogy ő másban jó. Mi az?? Semmi.

Én nem akarom bántani, de elfogadhatná, hogy nem való oda, ne erőlködjön.

azt birom, hogy mindig elmpondja hogy ő mennyire humoros. ez az évezred vicce. semmi humor nem ragadt a csajba.

alap, hogy évának kell visszamennie.

2011. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:)
2011. jan. 13. 23:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam is a hisztissé fajult műveltségi párbajjal bukott el, így én is azt mondom, hogy Éva menjen vissza.
2011. jan. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Állandóan a rohadt értékeivel jön, oda meg vissza van magától...-.- Hálistennek, hogy kint maradt ez a gyökér, meg mikor ment ki a villából, akkoris ott visongott, legszívesebben jól szájonb@asztam volna.


16L

2011. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Meg mikor bement: Sziasztok VILLALAKÓK! Pfff:)) Még a gyökérségét is erőlteti.
2011. jan. 16. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!