Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vv4-et kedvelők, nézitek a...

Vv4-et kedvelők, nézitek a vv5-öt is?

Figyelt kérdés
Én néztem az előző szériát, szinte elejétől a végéig, de a mostani vv nagyon gáz szerintem. Nem is nézem már egy ideje. A kiválasztást néztem, gondoltam talán az érdekes lesz, de kár volt.
2011. okt. 18. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Előzőt néztem és "függő" voltam. A mostaniba maximum bele-bele nézek, de nem nagyon tetszik.
2011. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nézem,de csak az online közvetítést a neten
2011. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez most nagyon béna. Pétertől és Attilától vártam nagy alakításokat, de másfajtákat mint amiket csinálnak.:( Azt hittem, hogy majd érdekessé teszik a játékot azzal, hogy végig taktikáznak, de ez a lekezelő stílus mindkettőnél,undorító.:(

Másrészt teljesen párkereső műsort csinálnak már belőle. A bentlakók is a "párosodásra" mennek, és a műsor szerkesztői is erre fektetik a hangsúlyt.:(

Legalábbis mikor utoljára néztem, ez volt a helyzet. Ha társkereső műsort akarnék nézni, akkor arra ott van az összeesküvők.:(

2011. okt. 18. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen egyébként én nézem, eleinte úgy volt, hogy nem néztem, mert mindig olyan későn adták, és mikor másnap 0. óra tudod kinek van kedve még ezt végignézni, és alig aludni.. Meg aztán fáradt is voltam estére. Aztán beteg lettem, és végignéztem minden adást rtlmoston. Azóta nézem minden nap, de tényleg nem olyan, mint a tavalyi.. Ott mondjuk a Rácz testvéreket nagyon utáltam, itt Christofeltől kiráz a hideg. Veronika nyávogása se semmi, és ahogy ott nyalják falják egymást nekem ritka undorító látvány, pedig ha ismerősöm csinálja előttem olyannal pl. semmi bajom.. Nem bírom azt a pasit könyörgöm essen már ki végre.. Minden adásba elmondja, hogy jaj benne kubai vér folyik, a kubaiak már csak ilyenek, stb.. Elég gáz a kubaiakra nézve ez a csávó, szóval rájöttem, hogy lehet nem is fogom most már nézni..
2011. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is néztem a tavalyit végig, kifejezetten rá voltam kattanva. De a mostaniból csak annyit láttam, ami a bemutatóban lement. Őszintén szólva én úgy voltam vele, hogy 1-szer jó volt, meg ez volt az egyetlen széria amit valaha is megnéztem, na meg még anno az 1. Big Brother. De azért nincs kedvem minden évben ehhez. Nem is terveztem nézni, de nem bántam meg. Nem tetszenek a bemutatók sem, meg az itteni vélemények amikbe néha beleolvasok, szintén nem túl biztatóak.
2011. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tavaly nem néztem időhiány miatt meg elég sok irritáló személyt tartlamazott. Most nézem,viszonylag gyakran bár álltalában inkább csak háttérzajként szolgál a szobámba,de nem olyan béna ez szerintem:D
2011. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk én is csak az első big brothert néztem és az előző vv-t, ahogy az utolsó előtti válaszoló is:) Tehát összehasonlítási alapom nincs, csak ennyi. Talán számomra valóban leginkább az teszi nézhetetlenné amit már írtam is. Kész párkereső műsort csinálnak belőle. Márpedig ez távolról sem arról szól. Addig még rendben is lenne, hogy egy-két pár, vagy amennyi akar kialakul, de hogy még a szerkesztők is mindig randevút csinálnak nekik, meg valóban ezt a témát "emelik ki",...
2011. okt. 20. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!