Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem akadtok ki a tévében...

Nem akadtok ki a tévében adott Asztro, Ezo- tv műsorok láttán?

Figyelt kérdés

Engem már napról napra jobban idegesít, az a véleményem, hogy nyilvánosan átverik, manipulálják a naiv embereket és bele sem gondolnak hogy milyen súlyos következményeket okozhatnak! Belegondoltam, hogy pl. a drága" Lomini úr azt mondja az idős néninek hogy az egészségével kapcsolatban nőgyógyászát keresse fel, a nő meg hisz neki és hetekig járkál a nőgyógyászát zaklatni, közben pedig rákos. Vagy azt mondja valakinek hogy két hónap múlva tudja jó áron eladni a házát amit árul. És közben egy hét múlva megvenné valaki, annak pedig azért nem adja el mert várja arra hogy két hónap múlva jobban járjon. !

De még számtalan példát fel lehetne hozni. Ti mit gondoltok erről? Nem lehetne valamit tenni, hogy megszűnjön ez a műsor? És az emberek is miért ilyen buták akik telefonálnak?


2011. okt. 19. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Én röhögök a műsoron és persze azokon az ostobákon is, akik képesek erre többszáz forintot kiadni, hogy felhívják... Kedvenc részem az, amikor a nő sót dobál a háta mögé mondván, hogy megtisztít. :D Szegény takarítót sajnálom ilyenkor.


21L

2011. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de felháborít! lehet hinni dolgokban (bizonyos dolgokban én is hiszek), de az ilyen műsoroknak közük sincs pl. az asztológiához. ez csak lehúzás és hiszékenyek kihasználása!
2011. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Döbbenetes, hogy ilyen sok embert meg lehet vezetni. Ennél azért komolyabbnak gondoltam az embereket. De nem tehetünk semmit, hülyének lenni alapvető állampolgári jog. Ennek ellenére én az állam helyében megvédeném a hiszékeny állampolgárokat, és gátat szabnék az intézményesített lenyúlásnak.
2011. okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az összes egy nagy trágya
2011. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De, nagyon kiakadok!!!! Rögtön elkapcsolok! Nem bírom még egy másodpercig se!!! Én se értem, hogy vannak emberek akik betelefonálnak! Gondolkodtam én is rajta, lehet annyira elkeseredtek az emberek, hogy ebben bíznak, kapnak egy kis reményt... Nem tudom. Vagy csak unatkoznak....
2011. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pénznyelő,embereket becsapó,műsornak nem nevezhető borzalmat büntetni kéne!
2011. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, én is egyébként büntetném, és az is valóban elgondolkodtató hogy ennyire elkeseredettek az emberek, hogy ebben bíznak...külföldön biztosan nincs ilyen műsor.
2011. okt. 19. 17:39
 8/8 cirmos62 ***** válasza:
Én néhányszor véletlenül belenéztem, de nagyon csodálkozom, hogy ilyen néphülyítő műsort, amivel így le lehet húzni az egyszerűbb embereket, hogy lehet büntetés nélkül képernyőre tenni.
2011. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!