Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Láttátok a Tabu tévében, mit...

Láttátok a Tabu tévében, mit nyilatkozott Gigi Éváról és Anikóról?

Figyelt kérdés
Hogy Évát a Gigi anyja csak 'szutyoknak'hívja,hogy Éva nem fürdik napokig,hogy igénytelen,hogy csak a dezodor meg a parfüm,Anikó csak egy fokkal jobb nála,de nem sokkal,és hogy annyira büdös a lába,és akkor sem mossa meg,annyira igénytelen Anikó is,parfümfelhő veszi körül,csak fújja magát,de nem tisztálkodik ő sem,és hogy az emberek csak azt látják belőlük,hogy kiöltöznek,meg magassarkú,de azt nem tudják,mennyire iszonyat igénytelen nők.
2011. ápr. 18. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Ezek a hazugságok csak hazugságok alapból, mert ezeket egy kormos mondja. Nem néznek ki igénytelennek, de viszont a gigi igénytelennek néz ki... A kis kormosk*va...pfff
2011. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha ez tényleg igaz, akkor jogos. Pedig gigi ellenes vagyok! Mondjuk Éváról el tudom képzelni, hogy a 6 réteg alapozót, a nikotintól bezsírosodott tisztítatlan arcára keni. Amikónak lehet büdös a lába, de és akkor mi van? Egész nap egy lavór vízben áztassa? Gigi izzadság foltjairól is lehetne beszélgetni, amik elég feltűnően kivillantak 1-1 összefoglalóban! :DD
2011. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Le voltam döbbenve Én is,azért így még nem hallottam senkit sem nyilatkozni a másikról.
2011. ápr. 18. 14:20
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogy napokig nem mossák le a sminket,csak gyorsan rákennek amikor felkelnek,ruhástól,sminkestől fekszenek le napokig,Anikó lábszagára egy éjszaka 3x ébrednek fel,hogy fürdeni nem nagyon szoktak,csak parfümözni.Ilyen dúrva dolgokat beszélt a Gigi!
2011. ápr. 18. 14:26
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

nem tom mit kamuzik az a nyomorult miért jó neki már ugyse nyerhetnek

éjjeli közvetítésben látni mindig ahogy sorban mennek fürdeni és szépen pizsamában alszanak utána

2011. ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 alkesz éva ***** válasza:
Évára már más is mondta,hogy igénytelen,ha jól emlékszem Olivér a szájszagára tett megjegyzést.
2011. ápr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Olivér nyilatkozott már ennél sokkal cifrább dolgokat is a többiekről...és én el is hiszem...főleg Éváról...azért van tönkre menve már az arca teljesen, ahogy láthattuk is a dzsungel hét alatt (smink nélkül)..
2011. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Éváról simán el tudom képzelni. De akár Anikóról is. Pl. sokszor volt, hogy mindketten sminkelve feküdtek le aludni. Ez már önmagában elég igénytelen dolog szerintem.

Meg Évára valóban már többen is mondták bent a villában is, most nemrég épp Alekosz jegyezte meg, hogy csinálgatna már valamit a lábkörmeivel.

2011. ápr. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezt be tudja nekem valaki linkelni, ahol Gigi ilyet nyilatkozott?

Egyébként Éváról én is el tudom képzelni, Anikó remélem nem ilyen, mert nekem ő a kedvenc :)

2011. ápr. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező erre gondolt

[link]

2011. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!