Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-faktor. Muri Enikőt szeretit...

X-faktor. Muri Enikőt szeretitek? Ha igen, miért, mennyire?

Figyelt kérdés
Én nagyon neemmm.. Kíváncsi vagyok mások véleményére is!
2011. okt. 19. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Igen...nagyon aranyos és szuper hangja van!
2011. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Én arra lennék kíváncsi, hogy miért nem? Utána elmondom,hogy egyetértek vagy nem, hogy mi a véleményem!:)
2011. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az tetszett nagyon, mikor elénekelte az Adele: Someone like you számát. Emberileg annyira nem is érdekel, a hangja jó szerintem.
2011. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Engem is a Someone like you-val fogott meg!!!!! Esküszöm jobb volt, mint az eredeti! Kedves, bájos lány, és nagyon érett hangja van! Szerintem ő már profi előadó! Megérdemelné, hogy nyerjen!
2011. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
A hangja nagyon jó, de amikor ránézek egy gonosz p*csát tudok csak elképzelni. De elég jól sminkelték a legutóbbi adásban, mert anélkül olyan gonoszak a szemei, de rossz értelemben véve gonoszak. Kinézete miatt nem annyira vagyok érte oda, de a hangja tényleg nagyon szép. A Bagosi Alexa tovább fog jutni a versenyben, mint ő, pedig csak annyit tud felmutatni h szebb nála, a hangja nem jobb. De az Alexa olyan kedvesen mosolyog, ártatlannak néz ki, pedig már anyuka.
2011. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem , elsőre és továbbra sem fog meg. Talán ez a bajom vele, mindig megvárom, hogy na most mit fog ... és tök felejthető a csaj. Nagyon szeretne jól énekelni és mindig a technikai részére koncentrál egy dalnak, nincs benne ő. Mindig úgy érzem, hogy csak megjátssza. Pl: a Hurt, hát én ott röhögtem, hogy bocs, ez a tapsvihar nem neked, hanem a dalnak szól, mert aki először hallotta Ch.Aguilerától, annak azóta is sanyargatja a szívét az az érzés, amit Christina át tudott adni. Ha valaki hasonlóan elénekli(technikailag), akkor azt fogod hinni, hogy jó volt. Pedig nekem abból is hiányzott a szive. És nekem nagyon egysíkú a dalválasztása is. Mintha mindig ugyanazt énekelné, vidám dalt, vagy pörgősebbet még nem nagyon hallottam tőle. De ez én vagyok, nagyok az igényeim.(hozzáteszem Tolvai Renátától a mai napig kiráz a hideg, feláll a szőr a hátamon, azon is mindig röhögtem!)


Ja és van egy csaj (Dany Shay) aki tiszta J.Bieber. Megjelent a tehetségkutató színpadán, és őrjöngött a közönség anélkül, hogy bármit is csinált volna, a Baby-t énekelte saját pikáns szöveggel, a tömeg továbbra is őrjöng. És bár a csaj nagyon tehetséges, mivel a közönség Bíbörnek látja sose fogja tudni, hogy az ovációt Ő maga váltja ki, vagy az akivel a közönség tévesen azonosítja.

( http://www.youtube.com/watch?v=mHuUCI9MCJo):D

(ez csak a siker téves megítélése céljából írtam)

2011. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kokakólalájt ***** válasza:
59%
Én szeretem. Nagyon jó hangja van, és energikus a színpadon. Mindig mindent belead hogy jó legyen.
2011. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 cirmos62 ***** válasza:
70%
Nekem szimpatikus, a hangja is jó és jól is énekel.
2011. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly még szimpatikus volt, mikor a Because of You-t énekelte. Tehetségesnek gondoltam, jobbnak az átlagnál és szerénynek. Tetszett.

Interjúkat soha nem olvastam/néztem vele, a személyiségét nem ismerem(már amennyire az interjúkból az megismerhető)


Idén megint csak az első 2 számot hallgattam meg, amit énekelt, azt se tudom, hogy azóta továbbjutott-e. De nekem egyáltalán nem tetszett, amit láttam/hallottam.

Nagyon erőltetett volt és mű. Össze-vissza gesztikulált, kínlódott, de nekem egy cseppnyi érzelem sem jött át az előadásából, ráadásul a füleimet is kezdte irritálni a hangja; volt ahol már nem is énekelt, hanem szinte kiabált... :S


Szóval nekem összességében jobban tetszett amit még ismeretlenként nyújtott. Nem értem, miért sztárolják, nagyon rossz irányba fejlődött. SZERINTEM.


(Németh Katicáról ugyanez a véleményem. A Respect robbant tőle, de most túl sok volt...)

2011. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a Because of You-t énekelte tetszett..de most egyenes taszít,nem tudom miért nekem ellenszenves,mint külsőleg,mint hangilag.Egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy ülök az autóban,buszon és az ő zenéjét hallgatom (önszántamból)

Sajnos nekem nem jön be,ez van. Túl erőltetnek tartom.

2011. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!