Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak nekem tűnt fel, hogy...

Csak nekem tűnt fel, hogy Lilu csalódott, hogy Csaba ment vissza?

Figyelt kérdés
Miért kell ennyire kimutatni az érzéseit? Nem pártatlannak kéne lennie?
2011. okt. 24. 14:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevette,meg tök letörve mondta végig. Azt hittem csak én vettem észre,biztos beképzelem vagy valami ,de ahogy olvastam a kérdést gondoltam magamban nem csak én láttam így:D
2011. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%
Én is csalódtam! Azt a szerencsétlen csabát azért szavazták vissza mert sajnálták.
2011. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
ez nekem is feltűnt, meg az egész műsor arról szólt, hogy cristofelnek ott van a nagy szerelme meg blablabla és mikor lilu csabáról beszélt kb olyan szinten mondott dolgokat róla, mint ha attila beszélt volna, csak nem annyira megalázóan! szerintem ez már túl ment minden határon, tényleg pártatlannak kellett volna lennie. meg utána mikor búcsúzott cristofeltől szabályosan bocsánatot kért, amiért ő esett ki, mert annyira megszerették! ilyet még nem láttam, a vv4-be sem
2011. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hát sajnos én tudok ilyet a vv4-ből! Amikor Szandika maradt kint,Lilu még sírt is! Nem való oda egy ilyen!
2011. okt. 24. 22:48
 15/20 anonim ***** válasza:
58%
ja tényleg, erre mostmár én is emlékszem! mondjuk akkor nem volt ennyire feltűnő a "kampány", most még a szavazás előtt 2 nappal az állást is megmutatták, ilyen viszont emlékeim szerint TÉNYLEG nem volt... max a párbajon mutatták meg kicsivel a vége előtt az állást, na dehogy napokkal a párbaj előt?!?! annyira látszott, hogy azt a hülyegyereket akarják benntartani, csak mert mutogatja a f@szát és az mindenkit "érdekel"
2011. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
34%
Én sem hiszem, hogy tudtam volna pártatlan maradni. Vissza ment ez a süketnéma szobanövény...
2011. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mindig is látszódott rajtuk,Lilun,Balázson,sőt még a Stohlon is,hogy kik,kik a kedvenceik. Balázson talán nem annyira,próbálja azért valamennyire palástolni,de a többin nagyon látszódott. Stohl teljesen odavolt VV2 Laciért,meg VV3 Leóért,többször is hangoztatta.
2011. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Miért kellene pártatlannak lennie?:D Neki nincs beleszólása az eredménybe, miért ne lehetne véleménye?

Egyébként szerintem nem volt érzékelhető, mert mindkettőjükkel volt kritikus és kedves is, és a végén ugye azokhoz a nézőkhöz szól, akik Krisztofelt akarták benn tartani.

Ez nem valami nagy államérdek, hogy annyira objektíven kelljen hozzáállni.

2011. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Persze ebben igazad van!Ha így nézzük nem olyan vészes! Az a baj,hogy én Lilut alapból utálom,így nem csoda,ha mindenen fennakadok!

2011. okt. 25. 23:19
 20/20 anonim ***** válasza:

egy műsorvezetőnek mindig pártatlannak kellene lennie, mivel milliók hallgatják.

és a médiának hatalmas a befolyása.

ez olyan, ha pl baleset, vagy háború van, a műsorvezetőnek az a dolga, hogy elmondja, nem pedig bal, vagy jobb felé húzni az embereket ami az ő tetszése.


igaz, ez csak egy szórakoztató műsör, tehát itt nem jogtalannak látom, hanem csupán etikátlannak, köznyelven pedig gusztustalannak.

2011. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!