Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én utálok híradót nézni?

Csak én utálok híradót nézni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen rühellem a híradót, mert semmi jót nem tudnak közölni.

Mindíg ez megy :


megölték....meghalt...ennyi sérült....itt/ott volt ilyen-olyan baleset amibe meghalt X ember....megkéselték....megerőszakolták....öngyilkos lett....gondatlanságból életveszélyben van.....gondatlanságból meghalt...stb stb stb.


Szóval nem értem. Én ilyen hírekre egyáltalán nem vagyok kíváncsi, mindenkinek (gondolom) megvan a maga problémája és akkor ilyenekkel traktálják még az embert hogy iígy meg úgy haltak meg mások.


Oké hogy néha van 1-1 átlagos hír (pl politikáról) vagy RITKÁN ugyan de előfordul jó hír is. Azonban az esetek 95%-ában ez megy amit fentebb leírtam.


Csak én nem szeretek híradót nézni ezek miatt?

Vagy másnak mi a véleménye?


(mert szerintem egyáltalán nem érdekes, inkább elszomorító hír hogy ennyi ember halt meg itt X miatt stb....)


2011. okt. 24. 18:52
1 2
 1/12 anonim válasza:

Igen, mert nagy része azoknak akik nem szeretik a híradót azok nem nézik :D


Komolyra fordítva a szót, fontos tisztában lennünk azzal, hogy mi van körülöttünk. Persze az rossz, amikor valaki eltúlozza a látottakat és ezért már nem engedi ki a gyerekét a házból, azonban nem lehet a fejet a homokba dugni. Viszont nem szükséges napi 1 óra gyilkosságsorozatról szóló híradót nézni, ezzel én is egyetértek.


Vannak azonban olyan csatornák ( legalábbis ahol én lakom ), amelyeken nemcsak gyilkosságokról, rablásokról meg effélékről szól az egész, hanem 80%- ban a politikai helyzetet érinti, a gazdaságot, stb.

Ezek már lényeges dolgok amikkel nem árt napirenden lenni.

2011. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez szimpla manipuláció. Megkreálják a problémákat, vagy felfújják a meglévőket, így elhitetik, hogy szükség van beavatkozásra. Aztán a jónép már saját maga igényli, hogy kamerák, meg rendőrök legyenek mindenhol, mert hogy nincs meg a biztonság. Így gyakorlatilag bármit tudnak ellenőrizni, teljesen kiirtják a magánszférát.
2011. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én sem szeretek híradót nézni. utálom ezeket a témákat. na meg ott a politika, azt is utálom, hogyan nyúlják le tőlünk magyaroktól a pénzt. a romák, meg akik nem dolgoznak, kapják a segélyeket.
2011. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem nézem. Megkérdezem párom mi volt e benne érdekes ennyi.

Olyanokat hallani h rosszul vagyok tőle. Halálesetek, megerőszakolt gyerekek, szétvert emberek. Nem bírom már.

2011. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem nézem! Pont ez a véleményem nekem is. Csak a rossz hírek, ki halt meg, milyen baleset volt, ki kit ölt meg, és a másik kedvencem, hogy emelkedik a benzin 2 forinttal. Nem érdekel. A politika mégúgyse, évek óta ugyanaz megy.
2011. okt. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is utálom ugyanazért amiért Te.
2011. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Épp ez az. A nagymamám szavaival élve (ő sem nézi) : "Nem vagyok kíváncsi fél órás gyászjelentésre"

És szó mi szó, igaza van. De az ismerőseimnek is hasonló a véleménye.=/

2011. nov. 15. 20:05
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Inkább örüljetek, hogy van egyáltalán híradó, és nem olyan helyre születettek, ahol semmi jogaitok nincsenek és semmit nem tudhattok meg arról, hogy mik történnek körülöttetek.
2011. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát már bocs, de én nem örülök annak hogy híradó néven lévő gyászjelentést lehet nézni a TV-be.
2011. nov. 16. 07:25
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal inkább utálom azért nézni a Híradót, mert mostanában egyszerűen átalakult baromsággá... múltkor is mi a főhír? Oláh Ibolya nővel él együtt... hát legyen boldog, nincs ezzel semmi gond, de ez a Híradóba tartozik?
2011. nov. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!