Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Való Világ 5: Szerintetek...

Való Világ 5: Szerintetek tényleg feladta Attila a játékot?

Figyelt kérdés
Engem az olyan válaszok, hogy inkább mozogj, és ne ezeket a barmokat nézzem k*** nem érdekelnek! CSAK A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJ!
2011. nov. 11. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Az éjszakai élő közvetítésben is mutatták, hogy ott van. Annyit vettem ki az elmondottakból, hogy Kingát akarták megszivatni. Ma este kiderül, mi volt, de az tuti, hogy színjáték.
2011. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem néztem az online közvetítést, de szerintem is csak egy hülye vicc.

Szerintem Attila és Veronika találták ki ketten, mert kíváncsiak mit fog reagálni Kinga. Illetve ki hogy reagál.

Fecót nemigen avatták be, ha mégis, akkor jó színész.

2011. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elég egyértelmű, h nem adta fel, csak színjáték... de kíváncsi vagyok, mi váltotta ki vagy hogy mi volt ezzel a cél, biztosan Kingát akarta rávenni ezzel h eléboruljon és szerelmet valljon neki h ne hagyja ott egyedül...
2011. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
feladat volt Attilának
2011. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!