Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kiesett Bagosi Alexa. Ma...

Kiesett Bagosi Alexa. Ma tényleg nem volt a legjobb, de sztem a lírai dalok jól állnak neki. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek.

Na de Lil C. Mit esznek rajta???????

Most komolyan.

2011. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem van még mit tanulnia éneklés terén, bőven ideje volt, hogy kiessen. Már az első válogatón le volt zsírozva, ki fogja megnyerni, csak nézz végig a mezőnyön, egyetlen jó énekes található köztük, talán másfél, de valakinek másodiknak is kell lennie...
2011. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Lil C-t küldtem volna haza, annyira ellenszenves nekem.

Tényleg nem igazán bővelkedik tehetségekben a mezőny, meg már annyira elegem van abból, hogy mindig férfiak viszik a mezőnyt, hogy tőlem néma is nyerhetne, csak végre női győztes legyen!

2011. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Na ezzel nem értek egyet.

A nők most gyengébbek.

Ott van Tarány Tamás, nem lehet überelni, az pedig szánalmas, ha nem a tehetséget, hanem a nemet szavazzuk.

2011. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Majd meglátjuk, mi lesz ebből a műsorból, de gyanítom, hogy megint az "x-faktor" alapján választanak nyertest.

Amúgy is teljesen mindegy kinyeri, a 200. tehetségkutató-széria után már szinte esélytelen, hogy akkora sztárok legyenek. Ennyi embert nem bír ez ez kis médiapiac... Nem beszélve arról, hogy igényelni se sokan igénylik a magyar popkultúrát. Az igazi tehetségek elvesznek, mert nem úsznak az árral... Ilyenek kellenek itt mint Király L. Norbi. És mikor láttatok utoljára külföldön befutni egy magyar énekest?

2011. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
ki az a bagosi és honnan esett ki?
2011. nov. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én azért sajnálom,hogy kiesett.
2011. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát igen, és szerintetek ki fogja megnyerni?
2011. nov. 12. 23:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Remélem Tarány Tamás :)
2011. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én örülök, hogy ő esett ki.

És Tarány Tamásnak szurkolok.

2011. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!