Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem baj, hogy Balázs ennyire...

Nem baj, hogy Balázs ennyire feltünően és állandóan beszól Csabának?

Figyelt kérdés

Nem védeni akarom meg ilyenek,de akármikor belenézek Balázs mindig beszól valamivel Csabának. Most is. Odakapcsolok és egyből valami ilyesmit mondott :"jó a hajad,motorral jöttél?" Vagy valami ilyesmi.. meg,hogy "jé ujabb viccet hallhattunk tőled" nem tudnám mindet leírni.

Ezért nem szólnak Balázsnak?


2011. nov. 16. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
előző szériában Jerzyt szivatta
2011. nov. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Lilu is úgy beszél Seherezádéról mindig mint egy szarról, meg Vele is úgy. Én sem értem, hogy utálhatnak nyíltan valakit, azt hittem műsorvezetőkként pártatlannak kéne maradniuk, de ezek szerint nem..
2011. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Lilu a legutóbbi „Kiválasztáson”, legalább ötször alázta meg Attilát, élő adásban… és még mindig műsorvezető... o.O
2011. dec. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

egyetértek az utolsóval

Lilu Attilát keményen bealázta

mondjuk nem kedvelem Attilát

de egy műsorvezető nem nagyon lehet elfogult senki irányába és senki ellen

2011. dec. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem Balázsnak is ciki, hogy ilyen színvonlú műsort kell vezetnie, mert erre van igény. Én inkább azon vagyok kiakadva, hogy sokan kézpénznek veszik amit ott folyik. Az egész egy átverés.
2011. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

VV Csaba olyan szürke mint VV Jerzy és őt is szekálta.

De nem volt gond hogy szekálta Jerzy-t így Csabánál sem gond.

2011. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!