Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Balázs miért röhögi állandóa...

A Balázs miért röhögi állandóan el magát a Való Világ 4 műsorvezetése közben? Azon röhög, hogy megint sikerült mekkora hazugságokat mondania, és hülyítenie az embereket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a stab tobbi tagjaval szorakoznak
2011. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ilyenkor a stábbal poénkodnak, mert amúgy a forgatásokon meg adásokon általában ez szokott lenni, mindenki hülyül és jól érzi, magát, én nagyon szertem ezeket, nem értem miért szidja mindenki a médiát.
2011. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Balázs ilyen. Stohl meg olyan. Stohl nem röhög bele az adásba az tuti, őt azért szeretem, de Balázs meg ilyen laza, őt meg ezért.

Engem nem zavar ha beleröhög, én is röhögök vele, ennyi.

2011. márc. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én ezt úgy élem meg, hogy ők tudják a tutit, nekünk meg valami kamu van szivárogtatva, azt azt kajáljuk meg, és ennyi.

Ők minden mögé látnak és szerintem ők nagyon sok mindenben hazudnak, mint a politikában korrupció van.

2011. márc. 6. 12:36
 5/6 Thurston ***** válasza:
Valóban, és egy ilyen szaros műsor esetében pont annyi értelme lenne ennek, mint a politikában. Ja. Nem is. De ha te úgy gondolod, hogy volna BÁRMI értelme annak, hogy kamuznak, meg sumákolnak, szívesen olvasnám. Mert erről asszem még senkit nem láttam érdemben nyilatkozni.
2011. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pénz, nézettség, manipuláció, népbutítás.

Pl. ilyenek.

2011. márc. 6. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!