Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek nem sok egy...

Szerintetek nem sok egy kicsit VV Kinga állandó hisztériája?

Figyelt kérdés

Erre a táncos hétre gondolok.Azelőtt még hogy sírt Attilának,hogy mennyire szeretné látni a családját,most meg inkább nem megy,mert Attila is vele kell menjen.-.-

Mit gondoltok erről?


2011. nov. 20. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint már nem tud mit kezdeni magával odabent..
2011. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvasom a kérdést közbe megy a retkes világ :D És nyomatja közben ez a csaj a hisztit xD gÁZ amit csinál
2011. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerintem is nagyon gáz.
2011. nov. 20. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg gáz, mostmár. Én eddig bírtam valamennyire, de most ezzel a hülye hisztijével elvágta magát. És most még oka se volt. Mit mondott most Attila? Semmi rosszat nem mondott, nem csinált, sőt még fel is ajánlotta, hogy menjenek hozzájuk, akkor mi baja van? Azt hiszi a szülei nem látják amúgyis, hogy jóba van Attilával? Szánalmas hisztis ricanc..
2011. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De, nagyon sok.

Remélem most már Attila tényleg rájön, hogy milyen Kinga.

2011. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!