Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egy Eszter - Kinga párbajról...

Egy Eszter - Kinga párbajról ki jönne vissza?

Figyelt kérdés
Szerintem Eszter menne vissza.
2011. nov. 20. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mit csípnek ebben az undorító csajban?
2011. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most Eszterre vagy Kingára céloztál?
2011. nov. 20. 23:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Remélem Eszter!
2011. nov. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem is Eszter menne vissza.
2011. nov. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Eszter
2011. nov. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos Eszter. Jelen pillanatban talán mindenkit legyőzne. Fogalmam sincs, hogy miért, egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért szeretik az emberek. Ennyire könnyű őket átverni? Elég ha valakinek van egy diplomája, máris elájulnak tőle, hogy milyen okos, nyerje is meg a játékot? Csak mert okos és diplomás? Ilyen erővel én is megnyerhetném. De remélem, hogy időközben észreveszik az emberek, hogy egy unalmas, szánalmas, közönségs nőcske az Esztike.
2011. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

ma 09:31

Én is így gondolom.

Gondolkodtam, hogy kik szavaznak olyan lelkesen erre a nőre. Eleinte még én is sajnáltam, hogy mindenki támadta a villában, de most már őt is a számomra ellenszenvesek csoportjába helyeztem.

Talán a jó anyagiakkal rendelkező ismeretségi körében van jól megszervezve, hogy olyan sok szavazatot kap? Vagy esetleg a vele szolidaritásban lévő túlsúlyos hölgyek szimpatizálnak vele ilyen nagy számban? Nem tudom. Viszont diploma ide vagy oda, ahhoz eléggé közönséges, hogy helye legyen egy ilyen játékban. Sajnáltam Shadit, hogy kiesett egy ilyen okoskodó Valag Vilma miatt.

Ezek után már fogalmam sincs, hogy Kingával, vagy akárki mással mi lenne egy Eszterrel folytatott párbajban. Mondjuk Kingáért sem rajongok, mert a hisztérikákat sem szeretem.

Eszternek viszont lehet, hogy mégis jól szervezett szavazó tábora van, akik nem sajnálják erre áldozni a zsebpénzüket, és még meg is nyerethetik a nagyseggűvel a főnyereményt, aki viszonozza később nekik ezt a szívességet. Tizenkét millióból futja.

2011. nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

Persze azért be van rezelve Esztike mindig a párbaj előtt, hiszen még sok idő van hátra, és ha mindig őt küldik ki, akkor sokba fog kerülni ez a csapatmunka. Könnyebb lett volna, ha csak a végén kellett volna erre áldozniuk.

Minden esetre kíváncsi vagyok, hogy ezen nagy százalékkal nyert párbajok után még akarnak-e annyian jelet tenni a nagysegára.

2011. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

"Viszont diploma ide vagy oda, ahhoz eléggé közönséges, hogy helye legyen egy ilyen játékban. Sajnáltam Shadit, hogy kiesett egy ilyen okoskodó Valag Vilma miatt."


Mert Kinga és Dya nem közönséges? Annyira szánalmas már, hogy az emberek elnézik az összes ocsmányságot egy-egy plázapcsának, csak mert hu nagy melle van és szöszi.


Tehát inkább szimpatikusabb egy trágár, gonosz Kinga, mint egy aránylag normális nő?

2011. nov. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Eszter. Csak azért közönségesezik le páran, mert jól meri magát telten is érezni. Ez halálos bűn ugye...


Az meg, hogy nem méltó a szakmájához egy álszent baromság,

pl. több olyan orvos ismerősöm van, aki tudna mesélni alpári sztorikat...


Inkább Eszter vagy Annamária nyerjen, mint valamelyik ideggyenge barom.

2011. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!