Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tegnapi adásba VV Fecó és VV...

Tegnapi adásba VV Fecó és VV Attila vitájába, ti kinek adtatok igazat? és miért?

Figyelt kérdés
köszi:)
2011. nov. 24. 14:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:) Igen,szerintem is igaza volt Fecónak.Attila már repülhetne..
2011. nov. 25. 08:04
 12/13 anonim ***** válasza:
fúúúú nem gondoltam volna, h valakinek szimpatikus ez a Attila nevű valami
2011. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Természetesen Attilának volt igaza. Poénkodott, Fecó meg beleütötte az orrát. Semmi köze nem volt hozzá. Feleslegesen húzta fel magát. Aztán meg ment az idióta Kingához. Szép kis csapatot hoztak össze. Szerintem ők az esélytelenebbek a győzelemre.

Kingának kéne kiesni, és akkor a többiek is észbe kapnának.


Utolsónak: azért mert másnak szurkolok mint te, még nem rendelkezem alacsony IQ-val.

Nem egymást kell minősíteni, ez csak egy játék. Kikapcsolódás. Jobb, mint egyfolytában azon gondolkodni hova halad Magyarország...


2 gyermekes családanya

2011. nov. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!