Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Én nem értem, tavaly Szandikát...

Én nem értem, tavaly Szandikát sokan szerették, Veronikát meg mindenki bántja, miért?

Figyelt kérdés
Veronikára mindig mondják, hogy kacsacsőrű meg midnen, miért Szandika nem az? Szerintem amúgy Szandika sokkal csúnyább és gázabb, a külseje és a viselkedése is. Butább is sokkal. Akkor őt miért szerette mindenki, Veronikát meg nem?
2011. nov. 25. 21:48
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
65%
Selypegő rúdtáncos prosti MIND A KETTŐ.
2011. nov. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:

Szandikát az elején szerették nagyon amikor bekerült.Az őszintesége miatt,meg hogy mindig mindent kimondott,amit gondolt.Akkor nagyon népszerű volt,bárkit kint hagyott volna.De a suli hét alatt leveszítette a népszerűségét,amit akkor művelt ott. Utána meg rátetőzött azzal hogy elpártolt Alekoszéktól,aljas módon szidalmazta őket,és hátbaszúrta Évát is többször. Ha ezeket nem teszi,Ő nyeri a VV-t.

Veronikát nagyon sokan szeretik,mert egy csupaszív lány.Hogy kacsacsőrű,hát neki ez tetszik,attól még a jellemével nincs semmi gond.Egy picikét naiv,befolyásolható,de nagyon is emberi.

2011. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
54%

Én azért utálom Veronikát mert mindenkivel dugna és rámegy mindenkire. Úgy viselkedik, mitn egy sz*zk*rva.Cristofelről is azt mondta az elején hogy ő sosem jönne össze ilyen hülyével de hagyja mert aranyos. Utána meg mint a nyulak....

Peti vel szintén nem akart összejönni, úgy panaszkodott Seherezádénak, hogy mit csináljon, mert teljesen kétségbe van esve. Szerintem nem kell 1 hét hogy d*gjanak.


De ha engem kérdezel a játék vége felé lehetőség szerint Gergővel vagy Attillával is össze fog jönni.

2011. nov. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
72%

Veronika egy nyávogós hülye p*csa


Szandika sokkal "okosabb" volt nála

ő se volt atomtudós de azért volt sütnivalója


szerethetőbb volt

2011. nov. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:

Sosem szerettem Szandikát, eleinte semleges volt, aztán sunyi módon hátbaszúrta a barátját, nálam innentől kezdve teljesen elvágta magát, bár tény, hogy a napraforgó Anikóval szépen összepasszoltak.


Veronikát nem utálom egyáltalán, állati ronda a szája szerintem, mint nő mondom, de a pasiknak ez nagyon bejön :))))

2011. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:

sztem sokkal hülyébb és ocsmányabb Veronika


inkább 2 Szandika mint egy Veronika

2011. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
És Szandika nem dugott Alekosszal? És miből élt előtte? És mással nem dugott volna, ha lett volna kivel? Dehogynem! Amúgy Veronika csak most feküdt le Cristofellel, mikor visszamnet a villába, azelőtt nem, szinte 1 hónapot várni, úgy, hogy össze vannak zárva egész nap, szerintem nem rossz. Valljuk be, felnőttek vagyunk, ki vár többet egy hónapnál? Senki...
2011. nov. 26. 15:37
 8/51 A kérdező kommentje:
És ha neked ő szebb, [link] mint ő [link] akkor csak gratulálni tudok az izlésedhez. Veronikának el van baszva a szája, de azon kívűl csodaszép, Szandikában meg semmi se szép és a teste se olyan jó.
2011. nov. 26. 15:42
 9/51 anonim ***** válasza:
73%

ki vár többet egy hnapnál?


ugye viccelsz? ne mond már h ez akkora idő? vagy akár 3-4 hónap?



Veronikánk mindegy ki csak vki meglékelje



Alekosz, Gergőnél is próbálkozott volna ha nem kap visszautasítást, Crsitofel, most Peti(hiába nyávog h csak barát neki, Peti hamar becsempészi neki a lompost..


Ez a nő egy qva!


Szandika is az volt

de ez Veronikának nem mentség

2011. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
73%
Veronika meg a csodaszép egy mondatban xdxdxd
2011. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!