Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Azok akik azt mondják, hogy...

Azok akik azt mondják, hogy Csaba semmit sem csinál azok szoktak nézni online közvetítést?

Figyelt kérdés
valóvilág
2011. dec. 2. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

tudod nem mindenkinek áll abból a napja h online is még ezeket a vackokat nézze.

persze azok akiknek nincs munkájuk vagy nyomi tinik...


de hát hülyéknek is kell lenni valakiknek

2011. dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

tökmindegy,hogy csinál-e vmit,mert ha csinál,akkor még ellenszenvesebb.

pl ez ami most megy,mint ökölvívás.

ekkora nyápic f@szok,mint ő,még a kezdők között is ritkák,pedig láttam már elég sok kezdő ökölvívót.

nyafog,hogy páros gyakorlatnál kicsit hozzáérnek?

méghozzá egy csaj ér hozzá.

mi lesz ha fél erővel megütik?

nagyon béna gyerek.

2011. dec. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%

A tuja online is tuja. :D

Amúgy hatványozottan szar látni a túlmozgásos homi tuját online. Az adásba nem vágják be a gusztustalanságait. Csak a tátott száját meg a szája nyalogatását, meg őget. Online látni ahogyan az orrát túrja. Neked az bejön? Vagy te is homi vagy? Akkor nézd ahogyan zuhanyzik. Állandóan a p öcsét fogdossa huzogatja de nem áll fel neki. Mert homi. Mégpedig a rosszabbik fajtából. Amelyiket farba túrják az.

2011. dec. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

És nem lehet egész nap nézni az onlin-t,de mindegy. Akkor minek válaszolsz?Én sem oltalak téged,hogy mekkora arc lehetsz ,hogy gyk-n oltod az embereket,de mindegy.


Igen nekem bejön,tök jó poénokat mondd. Érdekes. Az istenített Attila,Péter is jókat szokott h¨lyülni vele..

2011. dec. 3. 10:49
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Ratyikat nincs kedvem nézni...


Különben is elég növény van itt a szobában.

2011. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

jaaj,a sok agyatlan,idejön kiélni az elfojtott agresszióját...hajrá csaba...nem nézem online,és bírom csabát...péter menjen haza..bazzz őt mér nem bántjátok hogy néz ki 1.

2.olyan unalmas,gyáva...

csaba akaratereje azért nem gyenge..szerintem megmutatta már..ha valaki értelmes nézi ..az úgyis tudja...aki meg nézi csak nem látja annak meg kusss..

2011. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Csak a tujások nézik az online közvetítést! Mert ott legalább láthatják egy kicsit a sajnálatra méltóan ratyi tujájukat.

Az összefoglalókban azért nem nagyon látni, mert dögunalmas,mondhatni szürke egér.

Az hogy valaki némán bámul ki a fejéből,az nem igazán érdekes.

2011. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

na mert a ribi veronika érdekesebb mikor meg akarja vitatni a kapcsolatukat a sunyi petivel...fúúú...dögunalom..inkább mutatnának valami hülyülést..

megy a zene...az összes ül a kanapén..mér nem táncol egyik se??ingyen van a pia..a kaja...nem értem ..

2011. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csabi egyáltalán nem tuja! Csak a rikoltozó kis pics@kat teszik bele az összefoglalóba.
2011. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
remélem Csabi visszamegy..gergőt kiviszi,kinnthagyja,mert életbe pont az ilyen nagyarcúakat utállom.
2011. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!