Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi értelme az X-faktornak?

Mi értelme az X-faktornak?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lehet, bennem van a hiba, de mindannyian olyan hamisan énekelnek, hogy őrület...

Tudom, nem muszáj nézni stb. de szerintem az utcai énekesek különb hanggal rendelkeznek, mint ezek.

Ha már éneklős műsor, biztosan találhattak volna jobbakat.


Gondolkodtam már rajta, hogy ha ilyen gyenge a mezőny, jövőre beküldöm a páromat >:)


Csak én gondolom így, vagy más is így vélekedik?


2011. dec. 3. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem így vélekedem. Most divat lett fikázni, vagy mi?
2011. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Tényleg vannak hamisak, de hogy mindannyian őrületesen hamisak, és az utca énekeseinek különb hangja van, az szerintem nagyon durva kijelentés.

Találhattak volna jobbakat: Nem ők kerestek hanem emberek jelentkeztek, és köztük válogatták ki:)

Amúgy meg az is az értelme, hogy szórakoztassa a népet( ezt teljes mértékbe meg is teszi hiszen óriási sikere van ), és hogy az RTL nagy bevételt szerezzen belőle ( ez is megvan )

2011. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem "divatból" fikázom, tavalyit néztem, voltak jók. Idén a mezőny silány, egyszerűen az egész SZÉGYEN. Így nagybetűvel.


Ha valakinek ez tetszik, jövőre lehet én is megyek nevezni. Ennyi erővel akár nyerhetek is... De kérdezz meg akárkit, egy normális általános iskolai énektanár el tudja mondani, mennyire a béka feneke alatt van a műsor színvonala. (hangilag) Vagy akárki, aki egy picit is foglalkozik énekléssel.

Én sajnos nem tudom a szakszavakat, mit nem csinálnak jól, egyszerűen: van fülem, és hallok.

2011. dec. 3. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Nem védeni akarom a műsort és a versenyzőket, de Pl. Tarány Tamás hangja iszonyatosan jó. Elbújhat mellette az összes többi, de még a tavalyiak is (bár ez az én véleményem, de ahogy észrevettem nem vagyok egyedül ezen a véleményen) Ezért nem értek egyet abba, hogy az MINDENKI gyenge aki ott van. Azt viszont én is tartom, hogy nem egy gyenge van közöttük, de ebbe a mezőnybe akkor is elférnek ott ilyen hanggal is.

De tavaly is voltak olyanok akiknek normális esetbe nem kerülhettek volna be egy ilyen műsor élő adásába.

2011. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mindegyik jobb vastag csabánál..
2011. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

AZ előzményeket nem néztem meg!

Pénzforrás!

A sok buta ember, akinek nincs jobb dolga, az szombat este leül a tévé elé, és bámulja az X-faktor közben leadott összes reklámot. A reklámozottnak jó, mert az emberek nézik, az RTL-nek jó, mert a reklámból dől a pénz. Mellesleg a zsűrinek is jó, mert mutatják mégtöbbet a tévében és pénzt is kapnak.

2011. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Igen, én is gyanítom, hogy itt már csak a pénz számít, semmi más. Tehetségtelenségkutató verseny...

Aki sztm tényleg be akar futni, mint énekes, az tanul a mostani X-faktorból, és nem jelentkezik. Ennek folyománya -> a következő műsor még rosszabb lesz ebből a szempontból.

2011. dec. 10. 21:54
 8/8 anonim válasza:

tavalyi jobb volt mert az az első X-faktor volt... most azért nincsenek olyan jók mert túl hamar jött az új... ha hagytak volna egy-két évet mielőtt újra indítanák akkor sokkal jobbakat találtak volna :))

de azért én is nézem mert nagyon szeretem Kocsis Tibort :))

2011. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!