Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miami Ink: Azt tudom, hogy az...

Miami Ink: Azt tudom, hogy az üzletük még működik, de vajon még mindig azok a fiúk készitik a tetkókat akik a sorozatban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, de tuti nem dolgoznak olcsón.
2011. dec. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanaz a felállás csak sokkal több művész dolgozik ott. Még mindig Chris és Ami a tulajdonos.
2011. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem olcsó mulatság, de minnél nagyobb a minta, és minnél macerásabb (ha pl. velük terveztetem meg) annál drágább....Éppen ezért viszem a pár centis álmomat (1 lóhere), és a bukszám. :) Olvastam, hogy Ami New Yorkban nyitott szalont nemrég....azt is meglátogathatnám, mert itt élek. De jan. végen Miami-ba utazom, és hát a Miami Ink szalont mégsem szeretném kihagyni! :)
2011. dec. 6. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Rokonom járt a LoveHate-ben(Miami Ink)Azok a fiúk is ott dolgoznak még,de még pluszban vagy 10 másik tetováló is ott dolgozik,Ami és Chris a tulajok,de úgy tudom csak ritkán dolgoznak.A LA Ink egyik részében mondták hogy Hanna kb 2 évre előre be van táblázva.Gondolom hasonló képpen van ez náluk is.Habár úgy tudom csinálnak Walk-In-t is.

Amúgy van egy alap díj (állítólag) körülbelül 200 ezer forint,addig hozzád sem szólnak,utána még fizetsz a tetkó méretétől függően.

Amúgy igen,Ami nyitott New Yorkban egy üzletet,New York Ink címmel megy a műsor,ő most inkább gondolom ott tetoválgat.

2011. dec. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!