Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Igazságosnak találjátok Gergő...

Igazságosnak találjátok Gergő nyerését?

Figyelt kérdés

Nem cáfolom meg a pontozóbírókat..én,mint egy olyan ember aki nem ért hozzá, biztosan Csabának adtam volna a kendőt,nem vagyok Csaba fan,de számomra MOST jobb volt,mint Gergő.

Szerintetek?



2011. dec. 11. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
CSaba sztem is jobb volt
2011. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy vagyok ezzel mint te. Nem értek hozzá, de akkor is sokkal több találatot vitt be, jobban mozgott, vagy 3x hibázott h megpördült az biztos, de ugyanúgy Gergő is kézfejjel is ütött többször is.
2011. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem feltétlen volt jobb, mint Csabi, viszont az tuti, ha Csaba most is legyőzi, úgy sírt volna, mint 1 kislány...
2011. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Én sok box meccset néztem régebben és szerintem megérdemelte Gergő. Csabi sokat ugrált és hadonászott, de igazán pontozható ütéseket nem nagyon vitt be. Gergő kevesebbet ütött, de erősebbet és pontozhatót. Ezenkívűl Csaba sokszor kifordult, amiért pontlevonás jár.
2011. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Csaba sokkal többet pancsolt be Gergőnek csak Gergő nagyobbakat ütött mint Csaba és ez miatt nyerte meg

de az Attila Péter mérkőzés egy vicc volt

2011. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nem tartom igazságosnak...látszott,h mennyire meglepődött mindenki Gergő győzelmén,Madár is...
2011. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én bokszoltam, néztem a mérkőzést, próbáltam én is számolni, de a közvetítés katasztrofális volt, sokszor nem lehetett látni hogy mi történik. Több pontot számoltam én is Gergőnek egy-kettővel.

Amúgy Csabának szurkoltam.

2011. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Értem. Hát én tényleg nem értek hozzá,de ha Gergő tényleg annyival erőssebeket ütött,mint Csaba akkor miért lett Gergőnek olyan az arca amilyen?:)

Ezt az egyet nem értem még.

2011. dec. 11. 21:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem a kifolyt vér alapján számolják a pontokat:) amugy Csabinak drukkoltam de valóban jobb volt Gergő
2011. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem a vérre gondoltam meg nem is a pontokra. Hanem az ütés erősségére. Gergőnek tiszta kék-zöld meg dagadt lett pl a szeme alatt is.
2011. dec. 11. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!