Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Igazságosnak találjátok Gergő...

Igazságosnak találjátok Gergő nyerését?

Figyelt kérdés

Nem cáfolom meg a pontozóbírókat..én,mint egy olyan ember aki nem ért hozzá, biztosan Csabának adtam volna a kendőt,nem vagyok Csaba fan,de számomra MOST jobb volt,mint Gergő.

Szerintetek?



2011. dec. 11. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%
Jó akkor ugy mondom, hogy értsed. A box nem tánciskola meg nem is arról szól, hogy ki tud jobban elugrálni a másiktól. Ezt a pontozók is észrevették Csaba egyértelmüen arra alapozott hogy elugrál az ütések elől legtöbbször szabálytalanul és ezért pontlevonás jár azthiszem háromszor is megintették. lehet ha ez nincs ő nyer.
2011. dec. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ha csak az ütéseket vesszük,akkor csabának több ütése ment be,tehát így neki kellett volna nyernie.

viszont kifordult többször is és egyszer volt egy bírói baki,mert nem számolt rá.

plusz nézik a kezdeményező képességet,ki irányítja a meccset,mennyi helyet ad az ellenfélnek.

újra kellene nézni,hogy pontosan értékeljem,de ha belevesszük,hogy rá kellett volna számolni csabára 1x,még így is pontozással nyert.

mondom ezt úgy,hogy nem vagyok egy csaba drukker.

mondjuk az állandó fogvédő kiköpésért is inthettek volna,uh 1-1.

2011. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Először igazat adsz nekem aztán megcáfolod amit írtál?:) Elég skizo alkat lehetsz:D
2011. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se értek hozzá, de nekem elég furcsa h az edzők, Madár, akiket mutattak az eredmény hidetés előtt, mind Csabit mondták egyértelmű győztesnek. Még a Gergő edzője is utolsó előtti körben azt mondta ,,ha nem szeded össze magad ez már veszett meccs". Most akkor ők se értenek hozzá? Nem értem én ezt őszintén.
2011. dec. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én komolyan tutira vettem, hogy Csaba nyerte.. aztán amikor kimondták, hogy Gergő ledöbbentem.


Én Csabának drukkoltam különösen azért, hogy ne menjen akkor párbajozni, mert ezt előre lehetett tudni, hogy ha nem nyeri őt választják. És milyen érdekes lett volna, ha megnyeri... vajon ki ment volna párbajozni? :((

2011. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!