Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Gergő szerintetek is egy...

VV Gergő szerintetek is egy gyáva féreg?

Figyelt kérdés
Most, hogy biztos nem megy párbajozni, már rá meri rakni Csabára a jelét, viszont az első kiválasztás óta egyszer sem rakta rá (jó, Csaba 2x is védett volt, de pl az utolsó előtti kiválasztáson is rakhatta volna Csabára, ha lett volna mersze, de ehelyett Eszterre tette), szerintem be volt sz@rva, amiért a nézők nem szavaztak rá (később erről beszélt is az edzőjével, hogy vajon mi alapján döntöttek így a nézők, mennyire számít ez a valós szavazásokon), ezért most kint akarja látni Csabit, aki a nézői szavazások alapján sokkal népszerűbb nála. Annyira látszik rajta, hogy fél a Csabitól, nem merné őt kivinni, mivel Csabi úgy kint hagyná a sittest, aki olyan unalmas és ellenszenves számomra... örülnék, ha már kiesne, és Csabinak kellett volna nyernie a boxot, nem ennek az idióta izomagyúnak...
2011. dec. 11. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Van benne valami. Csaba bárkit visz ki (atillán kivül) azt kinnthagyná szal nem kell félteni:) amugy én neki szurkolok mert egy suliba járunk:)
2011. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ja meg szerintem ha Csabi most is legyőzte volna gergőt, úgy sírt volna, mint egy kislány, mert ugye eddig bármiben versenyeztek, Csabi jobb volt...
2011. dec. 11. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát végülis gergő elvileg az alfahím szóval még jóhogy rosszul esik neki ha egy kis fiatal gyerek jobb valamiben ez a sittes gondolkozás:) amugy nem is értem, hogy egy börtönviselt ember mit keres egy ilyen müsorba amit fiatalok néznek még a végén példát vesznek róla:(
2011. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
na ez meg a másik... eddig sem voltak szent emberek bent a vv-ben, ez tény, de azért ez már túlzás, hogy e börtönviselt embert raknak be, aki ráadásul büszke is erre... legalább is nem szégyenkezik emiatt (ahogy egy normális ember tenné)... ez a gergő nagyon magabiztos most, de nem sokáig lehet nyugodt, ha kiválasztott vagy kihívott lesz, abban a minutumban repül!
2011. dec. 11. 22:11
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Én hiszek a Csabiban,hiszek az emberek jóságos szívében,

hiszek,hogy a rendes embereket bírják és remélem,hogy a Csabira fognak szavazni,bárkit is visz ki...

Hiszek a Csabiban és tudom ha kiesik akkor nem nézem többet!!!!!!

2011. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gergő pedig igen,egy gyáva féreg!!!!!!!!!!
2011. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, gerinctelen sittes.

Én Csabát nem kedvelem különösebben,mert nincs miért, szóval tényleg tuja kicsit, de a meccset ma ő nyerte szerintem!

Viszont tuti nyeri a párbajt, és nem hülye, okosan fog dönteni!

2011. dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A Tuja az igazi féreg aki el van a háttérben és végigaludja a napokat. Ül a kanapén,és néz maga elé. Bámul mint birka az új kapura. Teljesen gyogyós a gyerek.
2011. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
A tuja menjen haza mert jön a tél, ráesik a hó az ágaira és elpusztul!
2011. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Rövidre zárnám a dolgot:

A bokszmeccset Csaba nyerte, a párbajról visszamegy, Gergő pedig undorító.

köszi a figyelmet.

2011. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!